bugün

görsel
Hayatta kalması için öğrenmesi gerekir ki Bu zamanda yemek yapmayı bilmeyen erkek yaşamasın bi zahmet.
Bir danilo olsun bi walison olsun daş gibiler maşallah.
Şahsım olur San sebastian cheesecake de yaparız, musakkada üstüne evide temizleriz kendi kendine yetebilmek güzeldir
yalnızlığı hayat felsefesi olarak belirlemiş erkek modellerinde de sıkça görülen bir şeydir. zevk alarak yaptığım bir kaç eylemden birisidir yemek yapmak. sevginin bir yemek pişirilirken katılacak en önemli bileşen olduğuna inananlardanım. sevgi katılmayan yemekler genelde berbat oluyor. bulaşık yıkamaktan nefret ediyorum o ayrı mesele.
görsel
kadınlar kotu yemek yapıyo hacı diye düşünen erkektir. evet oyle dusunuyorum.
Benimdir. Bunun utanılacak bir tarafı var da biz mı bilmiyoruz?
maşallah beyler de pek marifetliymiş be.
biraz önce mücver yaparak, genel olarak da neredeyse her gün bir şeyler yaparak katıldığım grup. 2017 yılında gündelik işleri cinsiyete göre ayırmak pek mantıklı görünmüyor zira her iki taraf da çalışıp para kazanıyor sonuç olarak. avcı-toplayıcı toplum kriterlerine göre düşünmekten bir vazgeçebilsek neler yapacağız da işte.
Size kısır yaptım arkadaşlar, afiyet olsun.
görsel
Mantar domates sosis ve biberleri aynı anda tencere/tavaya atılmayacağını bilen erkeklerdir.*
annesi o çocukken çalışıyodur mecbur ögrenmiştir. bence ayrıcalık.
Bende yapabilirim ama önce öğrenmem gerek.
Buyrun o model benim. Karnıyarık dahil birçok yemeği yapmayı bilirim baharatı yoğun yemekler yaparım artı biraz acı olur. Annemin el lezzetine ulaşamadım ulaşamam da ama lezzetli yemekler yaptığımı söylerler.
Yemek yapmak dediğin nedir ki? Taze fasulye, türlü, pilav, bilimum ev yemeği deney amaçlı yapılıp afiyetle yenildi.
Italyandır, fransızdır burjuvazi yemeklerinden anlamasam da bir fakir olarak anadolu mutfağından Her yemeği yaparım. Evet,modelini bilmem ama o erkek benim.#hayır dır " href="/k/komandoyuz-diye-kurbağa-mı-yiyelim-hayır-dır/" title="(bkz: komandoyuz diye kurbağa mı yiyelim hayır dır)" >*
Beyler hayallerinizi yıkmak gibi olmasın ama kızlar yemek yapan erkek derken; fajita yapan, ravioli yapan adamlardan bahsediyor. Kıymalı makarna, sosyete mantısı falan yemekten sayılmaz haberiniz olsun.
Benimdir. Erkek adam yemek yapmaz, erkek adam sofra hazırlamaz geyiklerine girmeyelim beyler lütfen. Aç mı kalalım yemek yapmayıp. Gerekirse evleneceğim kadınla birlikte yemek yaparım. Ona yardım ederim. Ne var bunda Allah aşkına? Ufak ilgide olsa mutlu olur. Erkek para getirir kadın ev işi yapar modellerini bırakalım artık.
italyan mutfağına hakim ise mutfakta ufak çaplı şovlar yapabilecek erkektir.

(bkz: benim lan bu)
Kanaatimce Romantik erkek modelidir. Elleriyle yaptığı bir yemeği bir de elleriyle yediriyorsa. Evlenilir ki bunla.
Arkadan beline sarılıp dayamak gerekir.
omlet yapabilen erkek de bu sınıfa giriyorsa evet ben de o erkeklerdenim.
(bkz: her evli erkek bunu tadacaktır)
En seksi ve tatliş erkek modelidir ve istediği kadar mutfağı kirletebilir.