bugün

ne bileyim böyle bir olmamışlıkları var. Erkek dediğin erkek gibi olur. Böyle ocağın başında bir erkek görünce beni bir gülme alıyor.
Bence bütün erkekler şey.
Yapamayanların zoruna gitmesi normal.

Yemeğe koyacağı zerdeçal veya meyan kökünün vereceği aromayı bilerek buna göre şarabın da türünü seçebilen ve karşısındakinin damak tadından yola çıkarak ona süpriz tadlar sunabilen bir adamla siz nasıl rekabet edesiniz ki…
aşçı olması.
harika birşey olmaları.
Kendimden biliyorum evet biraz şeylik oluyor.
kendini geliştiren insanlar olmalarıdır. ben yumurta bile yapmadım hayatımda.
Üstün kelimesi aklına gelmedi galiba.
Tek yaşıyorum yıllardır. Napıyım aq hergün tavada yumurta mı yiyim öğrenci gibi.
görsel
dün yaptığım sarma.

her türlü yemeği yapabilirim. bu konuda kimseye muhtaç değilim. canım istiyor kalkıp lahmacun yapıyorum, pide, pizza, börek, sarma, pilav, çorba, yemek ne olursa olsun hepsini yapıyorum.

şimdi söyleyin bana ben biraz neyim? yetenekli mi?
Yemek yapmayı dahi beceremeyen vasıfsızlığını, ''biraz şey olması diyerek'' kendini avutmasıdır.
Yemek yapan adamlarıma neden laf ediyorsunuz durduk yere?
(bkz: yemek yapan adamlarının biraz şey olması)
(bkz: seviyeyi yükseltme piç)

meyan kökü zerdeçal şarap ı niye katıyon salçalı makarna erkeklerinin olduğu yerde.
"şey" derken? açıklama yapabilir misiniz!

yemek yapmak zorundayım çünkü yalnız yaşıyorum. bıçak, kepçe, salça kullanırken şey nasıl olunuyor bir açıklama yapabilir misiniz? yoksa yemek yaparken başınıza bir "şeyler mi" geldi de aranıyorsunuz?
her türlü yemeği yaparım da avrat varken de yapmak istemem.
çiğköfteci ali usta'ya söylesene sen bunu deliganli. ahahahha.