bugün

yalnız yaşayan erkektir. bazen küfür ede ede bazen şarkı söyleye söyle yapar ama kimseye minnet etmez.
normal erkektir. anormal gelmesin ama gelebilir. gelirse diyelim , o zaman kendinize şu soruyu sordurun. yapsa ve yapınca erkekliğinden ne kaybedebilir ki. unutur mu yani erkekliğini. bu mudur. ne saçma amk.
Bekar hayatı yaşayan her erkeğin ister istemez yapacağı şeyler. Fazla abartmaya gerek yok. Evliyken yapıyorsada helal olsun. Demekki değer veriyor eşine. (bkz: ben)
mutfaktaki kuru sarı bezlere alışmış erkektir.
bekar adamdır. hele ki 18 yasindan beri tek yaşıyorsa benim diyen kadın bile eline su dökemez. ana kuzusu kızlar eqlesin.

Şimdi fasülyeyi akşamdan suya koyuyoruz...
Bekar erkektir. Kendi basının çaresine bakar. Evlenince de yapıyorsa be mutlu Eşine.
(bkz: bekarım)
- yemeği dışarıda ye,

- canım evde yemek isterse diye bir kilo kıyma pişir, kanat baget al,
Bir kilo antrikot al bi de ekmek at
Derin dondurucuya dursun.

- al Jumbo karides,koy içine tereyağı ile 8-10 iri sarmısak koy güveç kabına at fırına.

Yanında haydari yap.

Bi de hamsi buğulama,

Buzları rakıya o koysun,

Kavunu sen doğra,peyniri o,

ince kıyılmış soğanlı çoban salata ile

Seni seviyorum şerefine de.

görsel
yapmayın aq...

ben yaptım... trafik kazası geçirmiştik, hatunun bacağı kırılmıştı ameliyat falan derken bir senelik bir süreç. zorsunmadım, birisi de yapacaktı haliyle. yaptım.

ancak sonrasında da benden bekler oldu.

çantamı alıp çıktım evden... boşandık.
bu benim bekarlıktan yapıyorum. kızlar seninle evlenen kız çok şanslı diyor ama evlenince bilmem anlamam ayağına yatacağım.

yoksa işleri bana yıkar eş aday adayım. buarada cam silmek ve çamaşır asarken zorlanıyorum karizma çizilecek diye.
Kadının seksi erkeğe ödül şeklinde sunmasıyla erkeğin herhangi bir ev işini karşı tarafa güzellik yapar gibi yapması arasında bir fark yok. Hani birinciye ayar oluyorsunuz ya ondan diyorum. E siz de o evde yaşıyorsunuz, siz de o yemeği yiyeceksiniz. Neyin tantanası bu anlamadım yani. Ev işi eşler arasında paylaşılır, normal olanı da budur. Ve başlık konusu erkek anormal özelliklere sahip değildir sonuç itibariyle.