1. ?.
  aman hocam aman. bi denemediysen aman deneme. bu öyle böyle bişey değil yahu. burası sözlük buna bi tanım lazım ama ne desem bulamıyorum şimdi... ımmm... şey...

  tanım: mastürbasyon var ya hafız, işte ondan bile güzel orgazmdır.

  şimdi ise bu mükemmel duygunun yeşilaycı bi insanı nasıl ağına düşürdüğünü anlatiyim de gençlerimize iyi bi örnek teşkil edeyim.

  efenim bundan 2 sene öncesine kadar, ara sıra arkadaş sohbetlerinde, kafede, sokakta, şurda, burda ayda bi iki, haftada bi iki, günde bi iki sigara yakan bi panpaydım. 2 sene önce okulda ne zaman yemek yesek kankam bana içer misin diye sorardı. bende işte hani haftalık düzeni bozmayacak şekilde verde yanalım der, çekerdim dumanı ciğerin hen ücra hücrelerine kadar. ama belli bi noktadan sonra her ikram edişinde sigara alır, ikram etmezse de 'abi cigara verseneee... nolur.. valla bu son abi bi daha içmiycem söz...' şeklinde genellikle ferdi tayfur filmlerinde gördüğümüz, gece klübünde başı ağrıyan, tecavüzcü coşkunun uyuşturucuyu ağrı kesiciymişçesine uzatıp 'al iç bunu, bişeyin kalmaz' deyip uyuşturucu müptezeli yaptığı okulun en mülayim çocuğunun aynısı olmuştum.

  efenim daha sonrası sigaraya başlayanların hepsinin geçtiği bi yoldur. 'ulen çocuğun bayağı sigarasını içtik. şimdi alıp bi paket versem ayıp olur kabul etmez, iyisi mi bende bikaç hafta paket taşıyıp hep ben ikram ediyim. en doğrusu bu.' dediğiniz an afedersiniz siki tuttuğunuz andır. tebrikler artık sizde bi tiryaki oldunuz.

  ama sigara iyidir, sigara candır. sigarasız hayat kadınsız sekse benzer.

  yine geldik mi mastürbasyona *
  5 ... lord of cort
 2. 1.
  dünyanın sikinde olmaması düşüncesinin beyne yerleştiğinde insana verdiği huzurla aynı hissi veren ve sigaranın bitiş süresince devam eden tarifsiz rahatlık.
  1 ... zincirbozan
 3. 2.
  bazen yemeğin ortasında "off bi bitse şu yemek de yaksam bi tane" dedirten sigara çeşididir.
  3 ... lilithin torunu
 4. 3.
  orgazm sıgarasının yerini tutmaz.
  2 -1 ... inisiznialamayanucak
 5. 4.
  sırf o tadı versin diye yemek yenirse o tadı vermez. özeldir tektir.
  1 -1 ... codmage
 6. 5.
  gün içinde içilen sigaralardan en fazla kafa yapanı, en keyif verenidir. kahvaltıdan sonra, öğle yemeklerinden ve akşam yemeklerinden sonra toplamda bu üç öğünden sonra içilen sigaranın tadı paha biçilmezdir.
  2 ... kendi yorumunu begenen adam
 7. 6.
  ramazan ayında iftar sofrası ardında ise ayrı bir yere sahip olandır.
  (bkz: tutmayın uçuyorum)
  1 ... bildinmibeni
 8. 7.
  böyle insana kızgın kumlardan serin sulara hissini yaşatan sigaradır.
  3 ... kloroplast
 9. 8.
  insana bir başka keyif veren sigaradır.
  ister zengin ol ister fukara, yemekten sonra yak bi cigara.
  1 -2 ... karyazad
 10. 9.
  dünya bir yana, o sigara bir yanadır. sindirim için feci etkilidir. doktorların bile önerdiği iddiaları kulislerde dolaşmaktadır.
  1 -1 ... rumuzsuzluk diz boyu