bugün

istiklal caddesinde tünele giderken sağda, berska’nın karşısında geçen yıl markiz pastahanesi'nin yerine açılmış olan mekan. menüsü çok kısıtlı olmasına rağmen herkesin yiyebileceği şeyler barındırıyor. fiyatlar öyle bir mekana göre inanılmayacak kadar iyi.* ancak gittiğinizde çoğu zaman yer bulmakta zorlanıyorsunuz.***
sipariş almak için yarım saat bekleten hesap almak için bi yarım saat daha bekleten fiyatları baya bi ucuz olan yemekleri fena olmayan güzel yer.
burada etin en güzel ve saf şeklini* olabilecek en uygun fiyata yiyebileceğiniz fiyat-performans oranı çok iyi mekan.* Ayrıca beef strogonofu boşuna denemeyin içindeki et oranı çok düşük.
körili mantarlı tavuğu süper olan mekan... ancak fish&chips'indeki uzun çubuklar ne işe yarar bilmemekte ve anlamamaktayım.
körili mantarlı tavuğu gerçekten denemeye değer mekan.
fiyatları da oldukça ucuz.
iki kişi, salatanız ve içeceklerinizle birlikte 15 lira gibi cüzi bir fiyata doyabiliyorsunuz.
tünel'den çık, bershka'ya gir alışveriş yap, daha sonra hemen karşıdaki bu mekana git, ucuz fiyatlara karnını doyur ve mekandan yavaş yavaş uzaklaş, mango'ya doğru yürümeye başla, geçerken mado'dan dondurma al... tabii yanında sevgilin varsa.
taksim'deki en güzel ve fiyat olarak en uygun öğrenci mekanlarından birisi. ayrıca çok güzel kızlar takılır burada, kız tavlayabilmek için bile gidebilirsiniz. ancak şöyle bir durum var; yemeklerinin hepsi gerçeğinin bir simulasyonu gibi, özellikle tatlılar. yani baklava diye bir şey biliriz biz, bunlar baklava şeklinde başka bir şey getiriyorlar.
10 dakikada yemek yersiniz, ama bu 10 dakikalık yemeğe ulaşabilmek için 1,5 saat harcayabilirsiniz..

ne zaman giderseniz gidin asla boş masa bulamazsınız. ayakta bekler ve sürekli garsonların sizi oradan oraya göndermesine maruz kalırsınız.. "kapı önünde beklemeyelim".. "şu tarafta bekleyelim" tırı ve vırı..

sabrettiniz oturdunuz diyelim, bir garsonun gelip siparişinizi alması 30 dakika, yemeğin size ulaşması 30 dakika. ekstra bir şey istemeyin, gelmez..
ama çok ucuz ve yemeklerinin yenilir tarafı var.
böyle bir kulübümün olmasını veya bu kulüpte yer almayı hayatım boyunca istemem, çünkü , yemek beklemeyi hayatımın en talihsiz bir mükafatı olarak görenlerdenim. Adresim burada saklı kalsın kalmasına ama ben bu yemeği yemeyeceğim.
fiyatları düşük ancak porsiyonları da küçük olan yemeklere sahip mekan.

hani bacakları çok güzel ama memesi de küçük olan kadın gibi. anlatabiliyor muyum?

garsonları da pek bir ilgili. takdir ettim. gerçi bizim masada sadece karşımdaki bayanla ilgilendi garson ama olsun... ben de faydalandım ilgiden. arada siparişi verdim.

garsonların dikkatini çekemiyoruz arkadaş diye yakınan yanına bi tane taş gibi kız alsın gitsin abi.
kapandığını duyunca çok üzüldüğüm restoran. istiklal'de bulunuyordu. bundan bi' 5-6 yıl önce gitmiştim ve çok beğenmiştim, aşırı orijinal ve estetik bir mekandı. ayrıca fiyatlar da baya ucuzdu diye hatırlıyorum.
güncel Önemli Başlıklar