1. 1.
  önyargılarıyla hareket eden insan da olabilir alışkanlıklarından kurtulamamış insan da. ama şu kesin ki iş başvurusu sırasında yaptığında büyük ihtimalle red cevabı alacaktır.
  (bkz: yemeği tatmadan önce tuz atmak)
  4 ... jakuzi
 2. 2.
  türk insanında görülen bir vaka. klasik önyargılı tutum. hele birde kişi tuzu attıktan sonra ' sanırım çok tuzlu oldu' cinsinden bir düşünceyi dile getiriyorsa dişleri teker teker kırılmalı,matruşka üretilmelidir.
  2 ... heterojen donut
 3. 3.
  eğer tuz katılan yemek annesinin yaptığı yemek ise, ve annesinin yemeğe tuz katmadığını biliyorsa gayet normal insandır.
  3 ... istanbul icin efkar vakti
 4. 4.
  (bkz: vehbi koç) ile iş görüşmesi sırasında yemek yiyor olsaydı eğer; işi kapamayacağı kesin olan insan.
  1 ... bahdeniz
 5. 5.
  annesinin el ayarını bilen insandır. eğer ki kişinin annesi yemekleri kendi damak zevkine göre tuzluyorsa bu eylemi gerçekleştirmesi zamandan tasarruf sağlar. * fakat sen her gittiğin yerde tatmadan tuzlarsan göte gelirsin afedersin.

  illa örnek istiyosanız onu da vereyim. (bkz: looser) biraz daha inandırıcı olsun diye küsüratlı oran vereyim, tam olsun %23,84.
  2 ... looser
 6. 6.
  "türksün di mi" denilesi insandir. Sigarayi ictikten sonra izmariti masaya dikine koyan ve aynı filmden cıktıkları halde filmi biribirine anlatan insanlarla aynı insanlardir.
  1 ... melankolik
 7. 7.
  lokantalarda yemeklere tuz atılmaz çünkü insanların yemekleri tuzlu ya da tuzsuz yediklerini bilmezler. orda da direkt olarak tuz atabilir insan. gayet doğal bir şeydir.
  ... pulp fiction
 8. 8.
  "sizin koyduğunuz tuzun tadını bile alaman, adam mısınız ulan siz" düşüncesinde olup cebinde tuzlukla gezen aşmış insandır.

  (bkz: turist ömer uzayda)
  ... caps
 9. 9.
  yemekleri çok tuzlu seven, ne istediğini bilen insandır.
  ... williamhowardtaft
 10. 10.
  yemege bakmadan tuz atmak genelde turklerde rastlanan bi durumdur bunda su tuz ekmek hakkinin yeri olsa gerek
  ... ferbay