1. 1.
  kendinin farkında olmayan kızdır. bak bakalım tipin tip, bacağın bacak, belin bel mi; ondan sonra iste michelin yıldızlı restoranı.
  2 ... david addison
 2. 2.
  daha çok bekler.
  1 ... this
 3. 3.
  Siz nasıl insanlar tanıdınız ya sözlük basliklarinin yarısı Türk kadınına nefret dolu. O kadar mı yanlış insanlar tanıdınız :d
  -1 ... duduperivesazarkadaslari
 4. 4.
  Ne değişik insanlarsınız yahu?
  Kız bu durumda neden tipine baksın ki? Bu durumda erkeğin maddi durumuna bakar ve ona göre düşünür ( tabi biraz aklı varsa... ) paramız yok götüremiyoruz diyeceğinize yine suçu kadına atın. Değişik bir bakış açısı...
  Ha sevgili olurken ya da ne bileyim arkadaş olurken tipe bakılmasını bir derece anlıyorum da bu konuyla tipin ne alakası var abi? Paranız yok işte. Tövbe tövbe yaa.
  1 ... bilgisiz zeki
 5. 5.
  Aslında neye değer verdiğini test etmek için önce salaş bir yere götürülebilir. Baktınız ki halinden memnun, hiç burun kıvırmıyor; bir dahaki sefere de lüks restorana götürülür.

  Tipe göre değil, karaktere göredir bence. Tipi güzel diye güzel yerlere götürülecek diye bir kıstas yok. Değer bilenler imkanlar elverdiğince hoş tutulur, değer bilmeyenlerle de yol yakınken vedalaşılır.
  2 ... stargate