bugün

alnından öpüldükten sonra, yemeğe tuz eklenir.
Balkondan atacak arkadaslar taniyorum.
Yani hanimi degil, yemegi.
teşekkür edilir. hem yemek yapan hem de hipertansiyondan korunmanızı sağlayan eşi verdiği için de tanrıya şükür edilir.
Ben biraz yemek tuzlu mu olmuş diye espri tadında muhabbete başlarım. Sonra kırmadan yemeği bitirir. Beraber yapalım mı bu sefer birde diyerek anlamasını sağlarım. Ne dövecek misiniz yani bu mudur. Teallahım ya.
Tuzu uzatırmısın hayatım.
tuz ekle. yemeği beğenmiyorsan kendin yap. elin kolun tutuyor sonuçta. yemek yapamayacak kadar mal da değilsindir diye düşünüyorum ama tam emin değilim.
Hanım tuz getir denilir. Yemeğe tuz döktürülür sonra teşekkür ederim karıcım diyip yanağına buse kondurulur.
Bir miktar nusret gökçe videosu izletilir sorun çözülecektir.
eline sağlık bir tanem denir ve bahane bulmadan yenir.
Saygı duyulur. Neticede tuzsuz yemeğin çaresi basittir. Sizin için uğraşmış yemek yapmış, masadaki tuzluğu da bi zahmet siz kullanın. Ayrıca tuzlu yapsa daha beter. size yemek yapan bir hanım var tuzu da kusur olsun.
onun emeği ve güzel hatırı için çiğ tavuk bile yenir, tuzsuz yemek ne ki? eline sağlık denilip, o güzel elleri öpülür.
Neden ısrarla bişey yapma isteği uyandırılırmaya çalışılıyor?
Yazarkasa fırlatmak en mantıklısı.
Sagliginizi dusundugu icin Sevilir.
Mutfağa girilir ve yemek nasıl yapılırmış gösterilir. Hatta başlamışken bulaşık nasıl yıkanır, ütü nasıl yapılır , temizlik nasıl yapılır bir bir gösterilir. Hemen öğrenemezse her seferinde tekrar gösterilir.
Tuz gölüne götürülüp "bak hanım önceden buralar hep denizmiş" denilir.
Yemeği tuzsuz yapmayan Hanımla değiştirilir. ıq
tuzluk masadaysa bisi denmeden tuz atılır; yoksa
-hatun yemek tuzsuz olmus su tuzlugu getirsene
denir.
Elleri öpülür. Hanımın o senin başka ne yapacaktın deyyus.
ağzına tuzluk sokulur. ahahusdısnsm
patates atılır.

hanıma değil, yemeğe.

yaff bu eksileri fena halde merak ediyorum, patatese mi eksi, hanıma mı, yoksa patates atılmas mıs...
Yaptığı yemek derhal çöpe dökülür ders olsun bir dahakine adam gibi yemek yapsın diye.

Bir ton da laf ederim. Belki de o günü herkese zindan ederim. Evet yaparım. Dürüstüm ama en azından. Psikiyatrik bir vakayım. Asla hatayı kabul edemem. Tahammülüm yoktur.
sevgi oranı ile ilgili bir başlık bu. tuz oranı ile ilgili değil.
hanımda erken boşaldığında bakkalın çırağı ile, tüpçü ile uzun soluklu bir antrenman yapmayı hak görür kendisine.

yapma evladım, bu kadar aptal olma.
öpülür yani başka napıcan.