bugün

Bir Harun Can değildir.
Aslan Max çizgi filminde ki Aslanı seslendirmişti kendisi.
Sezai Aydın tarafından yetiştirildi şimdi kendisi de Sezai Aydın gibi usta oldu
Çırağı da Olcay Yusufoğlu.
https://www.uludagsozluk.com/e/46005605/
"Oysa yağmurda ıslanmanın verdiği huzur hiçbir şeyde yoktur. insan olmaktan utanmadığın tek andır, ağaçlar gibi, çiçekler gibi..."
Jim Carrey'i ondan başkası seslendirmemeli, adam mükemmel seslendiriyor.
konuğundan daha çok konuşan, noktalı virgül isimli programın sunucusu. bir de ''samimi'' olmak için kameraya bakıp ''imzalı albüm kazanmak için, ...'nın tiyatro oyunu için bilet kazanmak istiyorsan hemen alta yorum yaz'' demesi beni çok sinir ediyor. sanki programı bir kişi izleyecek ve yorum yapacak. işin içinde çok insan varsa ''sen'' değil, ''siz'' denmesini daha mantıklı buluyorum.
O sesiyle küfür etse hayran hayran dinlerim o derece.
Bir insanı sadece sesi için bile sevebileceğimi göstermiştir. Ukaladır,kibirlidir,egoisttir onu bilemem. Ama bu sesinin mükemmel olduğu gerçeğini değiştirmiyor.
Türkiye'de az bulunan gerekli insanlardan biri. Mükemmel bir müzik arşivine ve bilgisine sahip, entellektüel adam.
adam gibi adam. Bugün mustafa saffet'te bizi ağlatıyordu.
seslendirdiği buz devrindeki sith karakteri unutulmazlar arasına girmiştir.
Çok dinamik program sunan, Aile Çay Bahçesi kitabı favorim olan insan.
Digitürk te oscar 2016 yı sunuyor.

Aslında çok sevdigim de bir yazar. Ama kitabını okuduğun bir yazarın sunuculuğunu izlemek pek garip geldi.
gıcık bir tipe ve ses sahip kişi. evet.
o da fenerbahçelidir.

görsel
kısa kısa hikayeleri ile çarpıp geçen radyocu olsaydıbile çok sevecek olduğumuz yazar.
en önemlisi de samimi olmasıdır dediğim kısa hikayelerimin ilham kaynağı yazar.
marty mcfly ile özdeşleşmiş kişi. ama yakışıyor mümkünse michael j fox'u her filmde sadece o seslendirsin.
(bkz: çekmeceler) filminde ufak Rolü vardır.
düşüncelerini ve yazılarını çok sevdiğim adam.
Buz devri'nde sid'i seslendiren muhtesem kisilik. Karsilikli oturup herhangi bir konuyu onunla tartismak istiyorum. Cok zevkli olur gibime geliyor.
kendisi gibi düşünmeyenlere acımasızca saldıran sunucu.
Fil uçuşu isimli sitede bilgilerini paylaşan yazar.
aykırı sorular da şu an sempatikliğiyle döktüren yazar. kaliteli yazar.