1. 1.
  mudo city'nin müşterilerine ürün yaparken kullandığı ağaç.

  asıl anlamı; tek seferde tiken ağaçtır. sattığı bir ürünle ağacın parasını kurtarır, sonrasında her satılan kısım kar olarak kasaya girer.

  ürünlerimizi görelim;

  http://www.mudo.com.tr/St...d=15163&stockId=25228

  usta ellerin nasıl mükemmel bir işçilik ile şekil verdiğini görebiliyorsunuz değil mi? bu ürünü bu şekilde kesmek, ona böyle bir şekil vermek kolay değildir dostlar.

  ---------------

  gelelim bir diğer ürünümüz olan natürel tik orta sehpaya... doğal yollarla insanları tiken bu ürün, gayet güzel bir şekilde tasarlanmıştır.

  http://www.mudo.com.tr/st...d=15160&stockId=25225

  içeride farklılık getiren bir ürün. hele birde üstüne ağda yapmayan bir bayan oturmuşsa, son derece doğal bir ortam oluşur.

  bu iki ürün stoklarla sınırlıdır, tükenmeden alın... yağladıktan sonra salonun ortasına oturun, yağlı şekilde kullanılması önerilir.
  5 ... salca
 2. 2.
  bu son derece modern, ultra zevkli mobilyaların hammaddesi olan teak ağacı; dünyada sadece 3-4 ülkede bulunduğundan ve çok uzun sürede yetiştiğinden dolayı epey pahalı bir ağaçtır. ve fakat bu mobilyalar, tekneler falan neden bu ağaçtan yapılır peki? çünkü; güneş, nem, yağmur gibi tüm hava koşullarına dayanıklıdır.

  tasarım konusuna hiç girmeyelim. *
  2 ... mystic queen
 3. 3.
  tasarım olayının objeye kattığı ruh. budur işte.
  2 ... aysengruda