bugün

Kesinlikle izlemeye gideceğim bir film çünkü ağlama terapisine ihtiyacım var.
Aras bulut iynemlinin resmen oscarlık oyunculuk yaptığı yakın zamanda vizyona girecek film. Beklemedeyiz efendim.
11 ekim’de vizyona girecek olan Mehmet ada Öztekin filmi. Fragmanı bile insanı ağlatabilecek kadar dokunaklıyken, film bize neler yapacak göreceğiz. Eleştirmenlerin ortak görüşüne göre babam ve oğlum’dan sonra bizi en çok ağlatacak bir diğer film olacak.
Bir dram filmi. 11 ekim'de sinemalarda. ilgimi çekti fragmanı açıkçası.
Az önce çıktım filmden, en az sekiz kere şangur şungur ağladım.

Adamların ellerine sağlık çok güzel bir film olmuş.

Izleyin, izlettirin.
ağlamak için çok ideal bir film olmuştur. genç kızlarımız sinemada salya sümük ağladılar. yalnızca insan sonunda nereye gittiler, ne yapıyorlar, hala bizim deli hayatta mı gibi soruları merak ediyor. keşke bu sorulara da cevap verse idiler.
Size iki şey bırakıyorum:
"Kan öçle değil suyla temizlenir."
William Shakespeare
"Edeple gelen saygıyla gider."
Filmde esas sahnelerinde kullanılan müzik bi saatten sonra baymaya başladı.
Güzel bir hikayenin, seçilen müzikle aşırı dramatize edilen bir hale getirildiği kanaatindeyim.
Aras bulut iynemli'nin bu tarz rollerin hakkını verdiği bir kez daha doğrulandığı bir film olmuş.
kaybedenler kulübü ve kaybedenler kulübü yolda filmlerinden tanıdığımız, yönetmen Mehmet Ada Öztekin'in yeni filmi.

Fazla uzun bir şey yazmak istemiyorum, film epeyce sorunlu, çoğu kısımda tempo o denli düşüyor ve film konudan öylesine uzaklaşıyor ki, 'hadi insanları ağlatalım, ne de olsa önemli olan bu' noktasında bir şeyler izliyoruz. aras bulut iynemli'nin oyunculuğu da filmi kurtarmaya yetmediği gibi, 'sinema'da bir kez izlenebilecek, can sıkıntısına birebir' listesine ekliyoruz filmi.

Beklentiye girmeden, bir kaç saat keyifli vakit geçirmek, yönetmenin ilginç hayal dünyasını keşfetmek için izlenilesi. Klasik bir gişe filmi.

Ayrıca, dijital sanatlar'ın ayla filmi ile de karsilastiranlar olmuş. Ayla daha derli toplu, daha iyi oyunculara ve yönetmene sahip bir filmdi.
Kore yapımı duygusal film.Maalesef sinemamız kısırlaştığı için habire Kore filmlerini kopyalıyoruz.Farklı ülke sinemalarını takip eden biri olarak kore sineması gerçekten çok zengin diyebilirim.Aynı şeyi diziler için söyleyemem.Çoğunluğunda çok fazla klişe var.Ama gerçekten özgün bir sinemaya sahipler.Bizdeki oyuncuların iyi oynadıklarını söylüyorlar ama özgün bir senaryo olmadığı için asla izlemem.Umarım biz de onlar gibi yaratıcı oluruz.Özellikle Going by the book filmini tavsiye ederim.Daha çok güzel filmleri mevcut.Mr.Soctares,Dirty Carnival,Daisy aklıma gelenler.
Mahsun Kırmızıgül filmleri gibi, hep böğrümde öküz oturuyor gibi, tüm dünyanın acısı benim kalbimde gibi izledim...

Akşam rakı içeceğim, helak oldum.
Ağlamak isteyenler için harika bir film.
Filmi biraz önce izledim, Birden çok sahnesinde burnumun direğinin Sızlayıp ,gözyaşlarımın aktığı söylenebilir. Kesinlikle çok güzel oyunculuklara sahip bir yapım, Her şeye rağmen gerçek vicdanı, gerçeklere bu kadar kör olmamayı çok güzel anlatmış. Kaç sigara yaktırır bu film, izleyin görün.
yeni izleme fırsatım oldu güzel film.
orjinali cok iyi ama turk yapimi cok kalitesizdir.

kore yapiminda adam idam ediliyor kizi avukat oluyor.

turk olani tamamen cop.
modu her zaman düşük, ağlamak için sürekli bir bahane bulan bendenizi çok da fazla etkilememiş film. fakat yine de güzel tabii, izlenilir.
atv kanalının veremediği filmi fox reyiz şuan yine vermekte. izlemedeyiz ailecek
Janjan filminin çakması bu. Bunu beğenip de izleyende zerre zeka kırıntısı yoktur. Milyonlarca izlenmiş sinemada varın türk halkının zekasını siz hesaplayın.