bugün

açtığı başlıktan randıman alamayan,veyahut girdiği entry leri ayar manyağı olan uuser ın yaptığı eylemdir.genellikle ayar vermeye çalışırken ayar alan tiplerdir.yazarlar,silerlerdir,kendi hallerinde takılırlardır.****
imana gelmis uuser dir .daha yazarsa daha ayar alacagini bildigi icin susmaya karar verir akillidir
silinen entrylerden sonra bazı entryler anlamsızlaşır, çünkü aradan kaçmalar olmuştur.
uslu bir cocuktur deyim yerindeyse usul usul entrylerini siler ve birkac dakikaligina sozluge ara verir.. o birkac dakika belkide kendine gelmesi yedigi ayarlari hazmetmesi icin yeterlidir *
yazdığı yazının arkasında duramayan insandir.
bükemediği bileği öpen uuserdır.
başlığı "ayardan ibaret" bırakıp giden yazardır.
hemen arkasından ayarcı yazar ayarını siler zafer kazanmış komutan edasıyla yetim kalmış başlıktan.
böylece bütün kanıtları temizlenir olayın.
süt dökmüş kediye benzer, belli bir süre entry giremez.
kartvizitte yazar olan yazarlardır.*
(bkz: hangimiz yapmadık ki) *
(bkz: kötülenen entrysini silen uuser)
uludağ sözlük ilköğretim okulunda uzun seneler geçirmesi gereken yazardır.
belli bir tecrübe sahibi uuser ları gülümsetmez; dokunaklı bir şefkat hissi uyandırır sadece.
kavgaya çağırıp ardından;
-olum arkası kalabalıkmış laaan, kaçalım hadi..!!!1
diyen insanın sözlükte vücud bulmuş halidir.

diğerleri için geliyor;

-hehe, abi konuşsaydık..? -> edit: doğrusu buymuş, yanlış biliyormuşum. sori.

-kalabalık falan dinlemem dalarım lan, green street holigans hesabı. -> edit: işte falanca nolu entry'de belirtildiği gibi ibnelikler de bilmem neler...

yapmayın. efendi gibi ayarı yiyin oturun.
(bkz: bu nick tam yirmi bir harf)
(bkz: başlık başına kalan yazara yüklenilmesi)
(bkz: hayrettin gurbuz)

http://www.youtube.com/watch?v=Dir9RHcRUGI
gayet normal bir durumdur.

ben de bir zamanlar ayar yediğim zaman silerdim. ergenlik çağı işte. insan kendisiyle barışık olduktan sonra silmemeyi, ders almayı öğreniyor zamanla. silmeyip başkalarını da gülümsetmenin ayar alan kişiye mutluluk vermesi gerekmektedir.

edit: söylemeyi unutmuşum. ben eskiden ayar yediğim zaman seri eksilerdim.* * *
son 3 gün çok sık rastladığım hadise. ayar yemeninde bir adabı vardır. yedin ayarı bari otur aşağı ahali feyiz alsın. dünyanın çivisi çıkmış artık ağız tadıyla ayar verilip alınamıyor.
içtiği bozuk sütten zehirlenip kusan çocuklar gibidir. bozuk süt ise kendi eseridir.