bugün

Acaba galiba sanursam. Aytene sinir olurdum.
(bkz: dağlar, taşlar, kurtlar, kuşlar gavlini tutmayanı, cadılar dürtüşler)
(bkz: aslanım gıraliçem).
(bkz: zanımca)
efsanevi falan değildir.ota boka efsanevi demeyin amk.
trt'nin leyla ile mecnundan önceki en başarılı programını izlemiş nesildir. haydar'a çok üzülüyordum lan.
askere gittiğim için yarıda bıraktığım dizi. bu iş karışık olmuş, olmamış bu, alın bunları burdan.
Sudan ucuz yiğenüm hehehe. Şaka maka en iyi komedi dizilerindendi.
UYY SABiT EFENDi.
"akar yok kokar yok temiz iş" kelimesi bi ara ağzına dolanmış olan ve "0" ( sıfır )'ın anlamı üzerine bol bol kafa yormuş olan nesildir.
(bkz: acep recep)
turgut özal'ın türkiye'yi sikişine de şahit olmuş en şanssız nesildir. aynı nesil bir de tayyip başbişe denk gelmerek şanssızlığını sürdüren nesildir.

(bkz: gelen bizi sikiyor)
KOÇLARLA, PiLUÇLARiN DiZiSiDiR.
Hala tekrarını izleyen, özleyen nesildir.
Heralde galüba sanursam. Aşıktım.
hala ara ara netten açıp izlerim on numara bir diziydi. şimdikiler gibi aile değerlerini hiçe sayan, kimin kiminle iş pişirdiği, kimin elinin kimin cebinde olduğu belli olmayan, dizi boyunca uçkur peşinde koşan tipler yerine anadolu insanını yansıtan izlenilecek birkaç diziden bir tanesiydi.
dünyada ki en şanslı nesildir.

çünkü aşkı memnuda ki gibi yengesini dikizlemek yoktu... ya da kavak yellerinde ki gibi herkesin sırayla birbirini elden geçirmesi... o kadar genç kızın ve erkeğin aynı evde saf ve temiz bir şekilde yaşayabildiği günlerdi... çok özledim be o günleri... şimdi zaman değişti insanlar çok kötü...
Özlenilen günlerdir.
Ortaokuldan eve gelince ya en son babalar duyarın tekrarı olurdu ya da yedi numaranın güzel günlerdi.
Bi kere hiç unutmam birisi köyünü özlüyo diye evi köy evi gibi yapmışlardı. Kızlar ellerine kına falan yapmıştı ve yayık ayran falan. Çok severdim ama o bolumu daha çok aklımda kaldı.
komedi dizidir.

ben sonradan izledim tabi,

anam babam söledi.
yaşımız ortaya çıkacak ama evet ben de onlardanım.
Vay! Lan hep ergen değilmiş ya la sözlük.
Kaliteli dizi.
Olsada izlesek.
-biri bizi takip ediyor.
-bekleyelim de bize yetişsin.

hihih ne zamanlar.
En saf duyguların yaşandığı dizidir.
"Pilucleeer gelin buraya".