1. 1.
    Çok sinir olduğum, görgüsüz bir davranıştır.Alan var alamayan var.Sen niye onu oraya atıp milletin canını çektiriyosun.
    4 -1 ... catsaysmeow
  2. 2.
    (bkz: açık alanda yiyecek yemek). mekana gittiğimde bile mümkünse içeriye otururum. çünkü yiyen var yiyemeyen var. şimdi yeni trend bu kırdığı yumurtanın dahi fotoğrafını atıyorlar. kızamıyorum da çünkü neredeyse herkes yapıyor.
    ... mulazimefendi
  3. 3.
    Ayıptır söylemesi, avam işidir.

Yani bu nasıl bir ilkelliktir efendim?

Yontma taş devrinde miyiz bir insan nasıl yediğiyle övünür?

Her şeyi demokrasiye ve fikir özgürlüğüne bağlıyorum farkındayım ama bu da öyle.

Eskiden ağzı olanın konuşma hakkı yoktu, eli olanın da oy hakkı.

Sonra dediler hadi aptallar dünyanın kaderini çizsin... aptal hâlâ aynı aptal.

instagrama yemek fotoğrafı atan insan, aptaldır asıl önemli olan ise bunu millete zerketmesidir.

Sayıları azalmalı, üremeleri engellenmeli... keşke dünya aptallara rağmen güzel bir yer olabilseydi ama olmuyor.

Demir yumruk şart.

Allah da benim belamı verecek... oligarşiyle neo liberalizm arasında nasıl git-gel yaşar bir insan?..

Hep aptallar yüzünden.
    3 ... id est
  4. 4.
    Bir turlu anlayamadığımız eylem. Görgüsüzlük level bilmem kaç artik.

Tamam kardeş paran var yiyon da sictigina kadar paylaşma bi.
    1 ... leonunbitkisi
  5. 5.
    Hele gecenin bir vaktiyse bildiğim küfürler geçit töreni yapıyor.
    Görgüsüz geri zekalı insanlar.
    Girişi paylaşıp çıkışı paylaşmamak çoğayıboluyo.
    1 ... thelma
  6. 6.
    Açken instagram'daki yemek resimlerini gördükçe sövüyorum. Niye yediklerinizi paylaşıyorsunuz görgüsüzler.
    2 ... kavgaci eved
  7. 7.
    Birde ıssırılmışını atan var direk çıkar diyecem eski arkadaşlardan olmasalar.
    1 ... hhaakkoo
  8. 8.
    yemeği babam yapıyorsa atıyorum, yalan yok.

adam, bir sanatcı edasıyla işliyor her sosu baharatı. bir kız çocuğu olarak babamı şımarttığım minik bir eylem.
    1 -1 ... liliith
  9. 9.
    yapanlar dünyadan haberi olmayan interneti son 5 senede keşfetmiş tv ünlüsüdür.
    ... marvolo riddle 3
  10. 10.
    Bulamayanı var, hamile olanı var, var oğlu var. Azıcık düşünün lan. Ortamlarda görgü kuralı bıdı bıdısı yapıp böyle görgüsüzlükler yapmayın.
    1 ... romendiyojenyus