bugün

uludağın çin malı versiyonunun oluştuğu sözlüktür. kötü günler için yapmışlar. alex de souza nın bile yedeği var.

http://uludagyedek.sozlukspot.com/index.php
bütün entrylerimizin de yedeğini bize verse ne kadar güzel olur.
sözlüğün zırt pırt log out etmesi sonucu, ne olur ne olmaz yedekte bulunsun diye doğmuş sözlüktür.
baktım july4th ın yedeği bile orada düşünmeden kaydoldum.
bir uludağ sözlük kadar değildir. çakma versiyonudur. uludağ sözlüğü hiç bir sözlüğe değişmem.
yedek zall nedir ya. gülmekten çatlıyordum.
bir türlü üye olamadığım sözlük.

not: yardım kabul edilir.
herkes gelsin anladığım kadarıyla neşeli olacak sözlük.
kimin aklına geldiyse iyi olmuş.
bonservis bedeli ödenmeden transfer edilmiştir. daha önce afc wimbledon, millwall, chelsea fc ve bristol rovers takımlarında forma giymiştir.
yedek pangaea olarak katılmış olduğum ve kalabalık arasında kaybolduğum sözlük. o kadar çok entry yazılıyor ki, an itibariyle yazdığım yazının başlığı sol frame'in dibine düşüyor. olsun. yazmaya devam.
* incisözlük e yönlendirildi. ne oluyoruz sözlüğüdür.
- ekle, yeni.
- zall II.
- yedek hesap, ekle geç.
- yhedeq, sHen dürT phEn eqhLeeriM xD

tanım: yedek sözlüktür, ergen kokandır.
eğlenceli olabilecek sözlüktür. yedek parça olarak katıldığımdır ayrıca, gelin lan.
orjinalinden daha sağlıklı çalışan sözlüktür. ddos yok la daha ne olsun.
Sözlük neden bu kadar durgun diyordum. Anlaşıldı tamam.
komik çocukların olduğu sözlük olmuştur.
ddos saldırıları esnasında buna da şükür dedirtir.
hemen katıldığım sözlük. kendimi yedeğe aldım artık ddos saldırılarından korkmuyorum. *
ddos saldırılarından kurtalamayan sözlük olabilme ihtimali yüksek olan sözlük. arkadaş orası bile kasıyo.

http://uludagyedek.sozluk...2-yedek-uludağ-kesintisi/

kesin uludağ adına garezleri var.
bu gece işe yarayacak sözlüktür.
uludağ'ın dün geceki boşluğunda üye sayısı azlığına rağmen samimi bir ortamın olduğu sözlük.
dün geceki ortamı muhteşem olan yedek sözlük.
tek kelimeyle süper olan yedek sözlük. muhabbet süper, yedek yazarlar süper, ortam süper. her açıdan çok iyi. *
siktirsinler lan sözlüğü.

ben varım ama ben yoğum. niye alıyonuz olum sizin olmayanı, el sikiynen gerdeğe girilir mi? dur bakayım ne yazmış la.
halen giriş yapamadığım Uludağ yedek sözlük.