1. 1.
  Kehf suresinde Hz. Zülkarneyn (a.s.) öyle bir gezegene gidiyor ki orada ne gölgesine sığınılacak bir dağ ne de ağaçlar var. Oranın halkı direk güneş ışınlarına maruz kalıyorlar. işte bu insanların vücut yapıları da o iklime göre gelişmiştir. Haliyle büyük ve beyazı olmayan siyah gözlere sahipler ve güneşin ışınlarını yansıtacak kılsız vücutları var. işte bu yer Yecüclerin yaşadığı gezegendi. Onların bir kısmı daha iyi yaşanılacak bir dünya arayışında idiler. Bu sebeple o dönemde bizim dünyamızı istilaya başlamışlardı. Mayalar döneminde de Amerika kıtasını istila halinde idiler. Hz. Zülkarneyn (a.s.) Yecüclerin nasıl bir yerde yaşadıklarını görmek için oraya gitmişti.
  Yecüc ve Mecüc inançsız toplumlardır. Bizim dünyamızı Mayalar ve Sümerler döneminde bir defa daha istila etmeye çalışmışlardır. Fakat o dönemlerde de Hz. Zülkarneyn (a.s.) engeliyle karşılaşmışlardır.

  Hz. Zülkarneyn (a.s.) iki büyük demir kütlesini bir araya getirip bir milin üzerinde birbirine ters yönde döndürerek (ki bu döndürme işlemini o yörenin halkı yapıyordu) bir çeşit sağlam alaşımlardan yapılmış, ateşe dayanıklı miller ve dişliler ile dev demir kütlesini ters yönde döndürüyordu. Bu cihazı Hz. Zülkarneyn (a.s.) inşa etmişti.

  Bu manyetik cihazdan çıkan ters sinyalleri gök kapısına yollayan Hz. Zülkarneyn (a.s.) böylelikle o kapıya set çekmiş oldu. Böylece Yecüc ve Mecüc uzun müddet dünyamıza gelemediler. Dünyada kalanlar ise öldürüldü. Öldürülen Yecüc ve Mecücler Mayaların yerleşim yerlerinde yerin yüzlerce metre altına gömüldü. Bugün Arkeolaoglar o derin mezarları keşfettiler ve binlerce kemik parçasını hala inceliyorlar.
  Ve vakit geldi o sed delindi.

  Yecücler yaklaşık yetmiş sene önce dünyayı ele geçirmeye çalışan gizli dünya devletinin yetkilileri ile temas kurdular. Amaçları onları kullanıp dünyamızı istila etmektir.

  Yecücler boyları kısa olanlardır, aynı kavmin bir de uzun boyluları var onlar da Mecüclerdir. Mayaların ve Sümerlerin tabletlerini ve bıraktıkları eserleri inceleyenler, onların arasında Yecüc ve Mecüclerin katledilmeden önce bıraktığı mesajları buldular. Önemli bilgileri aldıktan sonra bu belgeleri yaktılar. Bu belegeleri yakan ise bir Papazdır.

  Meksika'nın ilk başpiskoposu Don Juan de Zumarrage, dev bir otodafede eline geçebilen bütün yazmaları yakmıştır.
  Daha sonra bu bilgiler Hitler'in eline kasıtlı olarak verildi. Uzaydaki Yecüclerle temas kuran Hitler bu sayede ufo teknolojisine sahip oldu. Amaç Yecüclerin yardımı ile dünyaya hakim olmaktı. Hitler Afrika kıtasını Yecüclere tahsis etti. Bu sebeple Afrikadaki savaşlarda milyonlarca insan katledildi. Ve Afrika fakirleştirildi, ekonomik ve teknik gelişimi engellendi. Şu an aynı oyunu Amerika'yı yöneten gizli güçler oynuyor. Yecüclere ve Mecüclere, teknoloji karşılığında dünyaya yerleşmeleri için büyük imkanlar sağladılar.

  işte Maya takvimin bu sene bitmesinin sebebi; Yecüc ve Mecüclerin 2012'de dönecekleri mesajının önceden verilmiş olmasıdır. Bu sene dönerler mi bilemem ama dikkat ederseniz 60 yıl önce tek tük görünen Yecüc milleti artık filolarla geliyorlar. Armegeddon savaşında dünya insanlarının en büyük düşmanı Deccalin gizli ordusu bu Yecüclerdir. Onlara ait bilgiler büyük bir titizlikle gizleniyor.

  Bu düşmana karşılık Evrenin derinliklerinden inançlı bir kavim daha geliyor. Onlarda Huzuru Peygamberden aldıkları emirle yola çıktılar.
  2 -1 ... rewreward
 2. 2.
  Allaha, kitaba inanmazsan olmayan şey. Yıl olmuş iki bin on dokuz.
  2 -3 ... jeli bon kenobi
 3. 3.
  George w. Bush’un fransa cumhurbaşkanına sözü;Yecüc ve Mecüc (Gog-Magog) harekete geçti.Bana yardım etmelisin kaynak Lozan üniversitesi prof;Thomas Romer
  Rus Başbakanı Medvedev’den Uzaylılarla ilgili Açıklaması: “Uzaylıların Çoktan Beri Burada Yaşadığını Dünyanın Bilmesi Gerek!”
  Medvedev: Sayıyı söyleyemem. Söylersem panik başlar!
  ... rewreward