1. 1.
  çanakkale savaşları'nda, kurtuluş savaşımızda ve en son kıbrıs çıkarmasında ortaya çıktıkları iddaa edilen şahıslar.fethullah gülen ve cemaatinin sık sık dile getirdiği bu velilerin varlığına inananların sayısı her geçen gün artmakta ve artık bu, ulusal savaşlarımızın ve atatürk'ün değerini küçültme tavrına dönüşmektedir.tabii ister sitemez insanın aklına "neden ortadoğu'da ortaya çıkmıyorlar" diye bir soru geliyor.belki ortaya çıkmışlardır da artık mevcut teknolojiyle onlar da baş edemiyorlardır.saçmalık olarak görenler ya da ciddiye alanlar için;

  http://ailem.zaman.com.tr/?bl=26&hn=4377
  3 -5 ... strangerthanparadise
 2. 2.
  Türk ordusunun en seçkin birlikleridir. Yeşil sarık takar havada uçarlar.

  inananlar şimdi kesin eksi verirler bu tanıma ama ben yine de inanmıyorum. şehir efsanesinden öte değildir varlıkları.
  (bkz: şehir efsanesi)
  5 -6 ... kizilmaske
 3. 3.
  barış döneminde yobazların zihnindeki kör kuyularda yaşarlar. yakıt olarak incir yaprağı kullandıkları için, yalancı dinci orduların vazgeçilmez çerileridir bunlar. atları da kamuflaj desenlidir.

  yalnız osmanlı balkanlardan çekilir ve bu perişanlık sırasında 5 milyon müslüman ölürken nedense saklanırlar. osmanlı rus savaşı sırasında, sarıkamış'ta, allahüekber dağlarında 90.000 müslüman osmanlı askeri şehit olurken sırra kadem basar bu fake sarıklılar. allahüekber diyorum, allahüekber. bilmem ki farkında mısınız?

  (bkz: osur osur ipe diz mandal tak uçmasın)
  (bkz: ışık evlerinden edinilen genel tarih bilgisi)
  9 -5 ... oh bebek
 4. 4.
  (bkz: yesil basli govel ordek)
  2 -1 ... cehennetlik
 5. 5.
  çok ilgili bi bakınız;
  (bkz: yeşil gece)
  ... headacheda
 6. 6.
  bordo bereliler + 1. terörist kurşun atınca arkalarında belirip onu biçerler. savaşa kılıçtan başka hiç bir silah götürmezler. havada uçarlar. süper "ölüm ninjası taktikleri" bilirler. yerin altında nefes almadan 1000lerce yıl yaşayabilirler. bakışlarıyla adamı çarpar, veya duruma göre de yakarlar. ayrıca inanmayanların olması atatürk veya türkiye "cumhuriyeti" düşmanı yobazları çok kızdırır. ama elden ne gelsindir, 80 küsür yıl önce bile olsa o tekmeyi(malafatı da olabilir duruma göre) ben de yeseydim aynen bunlar gibi inlerdim işte.
  2 ... soul forged sin
 7. 7.
  kafire +8 vuruş güçleri vardır bunların.
  gemileri bile yokedebilen bir sis tabakası en etkili silahlarıdır.
  2 -1 ... yav napcan adimi
 8. 8.
  yeşil berelilerin hacı versiyonu .

  (bkz: can cey rambo)
  -1 ... didi mayzenkayzer
 9. 9.
  bunlara hala inan genç beyinlerin olması,sayılarının gün geçtikçe artması beni ülkeden nefret edecek seviyeye getirdi. mk adam birde araştırın diyor deliricem.
  1 -1 ... arpadam kaymakpuruzu
 10. 10.
  savaşa katılan bir sürü kişi tarafından anlatılan çeşitli olaylarda hep söylenen erenlerdir. kimse kusura bakmasın ama bu kadar kişi palavra atacak hali yok. evet.
  1 -1 ... oytunkaran