1. 1.
    Kendisi vegandi, feminstti kadin haklarını ve hayvan haklarını savunuyordu anlatmak istediklerini farklı bir üslupla anlatıyordu güldürürken düşündürüyordu tabii youtube'in isine gelmedi uğraştı yeşil nasimde haksızlığa dayanamadı.

Nur içinde yat koca yürekli kadın.

edit: yaptığı şeyi tasvip etmiyorum. sadece bir insanı şuçlarken önce bir dönüp kendimize bakalım gerçekten masummuyuz.
    5 -3 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  2. 2.
    o yüzden 3 kişinin kafasına sıktı. vicdanı siktiğimin veganları sizi.
    2 -2 ... gamzedeyim deva bulmam
  3. 3.
    Yeşil nasim bir ikondur, aktivisttir, adalet istemis bulamamış bu kirli dünyadan ayrılmıştır. Deri giyen, kürk giyen, hayvan eti yiyen bencil barbarlar tarafından vicdansizlikla suçlanır. Şahsen bende vegan değilim bende masum değilim yeşil nasim hepimizden daha iyi daha masumdu insanlara sesini duyurmak istedi engel oldular, kanalını filtrelediler nasimde daha fazla bu haksızlığa dayanamadı.
    2 -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  4. 4.
    yeşil nasim havuç katilidir.

havuç yediği videolarda bunu görebilirsiniz.

bir havuç sırf bir tavşan kadar sevimli değil diye onun yaşama hakkını elinden almanız caniliktir barbarlıktır.
    3 -1 ... betonayakkabi
  5. 5.
    yeşim nasim veganlıkla feministlikle kafayı kırmış, tek amacı youtube üzerinden popülarite ve para kazanmak olan rezil bir soytarıdır. neymiş az izleniyormuş diye sikimsonik sebeple 3 kişiyi öldürmüş vicdansız bir katildir. eğer feminizmin büyük ikonu buysa yazık dünya kadınlarına.
    3 ... gamzedeyim deva bulmam
  6. 6.
    hayvan sever dedik insan sever demedik zaten insan denen canlı zarar vermekten başka işe yaramaz.
    nur içinde yat nasim.
    -1 ... adrian monk
  7. 7.
    o sayko gibi görünen videoları aslında bilinçli insanlar için mesajlar içeriyor. bunun en güzel örneklerinden biri demet akalın'ın çalkala parodisi burda yesil nasim sırf zevk gösteriş için kürk giyen insanları zombi olarak tasvir etmiş. sırf şık cool görünebilmek için kürk giyen ve ve canlı canlı derisi yüzülen hayvanların postunu giyen ve bunu hiç umursamayanlar şimdi yeşil nasim'i barbarlıkla suçluyor.

https://www.youtube.com/watch?v=W3gtW-x0O_w+

--spoiler--

gece yine canlı mı canlı
    uçuyor hayvanlar dertli dertli
    derisi soyulmuş çunku diriğğğ diriğğğ
    ama benim umrumda yok kapı kapalı
    kimse bilmez nerden gelmiş nasıl yapılmış bu ceket
    sadece giyelim poz verelim aptallar gibi
    kanlı eller havaya bir sağa bir sola
    çalkala çalkala çalkala çalkala

--spoiler--
    -1 ... bir tirrek sevdim uzaklarda
  8. 8.
    3 kişi ölmüş şizofren sapkın bir sürtük yüzünden, buna rağmen buralarda böyle orospu çocukluğunu yazacak kadar da beyinsizler varmış.

Ulan biri de sizin kafanıza sıksa keşke.
    1 -2 ... mdhouse