1. 1.
  YCHP'nin alenen apo'yu savunması durumundaki olaylardır. Muhtemelen ychp'liler "ama akp de megri megri dedi" diyerek desteklemeye devam eder.
  4 -2 ... kemalist teorisyen
 2. 2.
  Akape yalakası perinçekçi başladı yine.
  Yav he he.
  3 -8 ... alkolik oldum
 3. 3.
  NiYE sa kipi kullandınız ki, halihazırda aponun heykelini dikeceğiz diyen demirtaş'ı zaten ölümüne savunmuyor mu ychp.
  6 -2 ... masklavi
 4. 4.
  Ak troller bayram eder. 20 yıl kadar sizin adam apoyu savundu diye laf ederler. Yalan olduğu kanıtlanmış Şalcı bacı yalanını ve şapkadan asılan hoca yalanını bile halen savunan bir güruhtan bahsediyoruz.
  2 -4 ... uzay muhtari
 5. 5.
  Zaten öyle değil mi amkkk.

  Halihazırdaki durumu belirtmek için açılmış bir başlık.
  5 -1 ... gothmog15
 6. 6.
  Utanmazlar! Tanrıkulu Kürdistan Bayrağı paylaştı! Kılıçdaroğlu boşuna "YPG Terör örgütü değildir!" demedi! Kimin sözcülüğünü yapmıştı? Tabii ki de Sosyalist Halkçı Demokrat insanların! Ne sandınız? Bu işler böyle...
  2 -1 ... rubycon
 7. 7.
  Zaten savunmuyormu.
  ... usman aga
 8. 8.
  Chp yi mhp lileştirip ülkenin bir kesimine (kürtler ve dindarlar) ve sol cenaha tekrar düşman etmek isteyen sözüm ona kemalist geçinen dalyarakların fantezileri.

  Sizin kafanızdaki kemalizmi bugün yaşıyor olsaydık ne kürtler ne de dindarlarla barışırdı devlet. Aptalca konuşmaları, hiçbir çaba gerektirmeyen boş milliyetçiliğinizi bir kenara bırakmadığınız sürece çok evlat kaybeder daha bu ülke. Savaş en kolayıdır çünkü, en zor olan barıştır.

  Chp nin her kesime ulaşma çabasını sanki atatürk ten uzaklaştı olarak yorumlamak da ancak size düşer zaten.
  3 -5 ... ya sen ne anlatiyon bayan
 9. 9.
  görünen köyün kılavuz istememesi durumudur. normaldir.
  -1 ... kartalbey
 10. 10.
  bir de hükümet olduklarını düşün. örneğin seçim dönemi apo piçinin mektubunu kamuoyuna açıklatabilirler, kırmızı bültenle aranan apo piçinin kardeşini trt ekranlarına çıkartıp seçim probagandası yaptırabilirler. Allah'tan başımızda akebe var da böyle şeylere müsade etmiyorlar. hahahasiktir mınakoydumun aktrollü.
  3 ... pillars of creation