bugün

görsel

Hem güldüren hem acınası beyan.

Ağlanacak hale gülme durumu ...

Swh.
Normalde böyle konuşmaktan çok çekinirim, herkesi anlamaya, olduğu gibi kabul etmeye çalışırım ama bu kişiye diyeceğim tek şey var. Zavallı!
Traveler denen arkadaş ne sikim sayfaları takip ediyor amk. Kendisi de hem erkek hem gizli kezban sanırım.
Muhtemelen gerçekten kendi tercihi ama belli ki sosyal medyada kendini veya birseyleri kanıtlama ihtiyacı duymuş, kendindeki eksikliğin veya yapması gerekenlerin farkında sanırım. Şu an laf sokarak mutlu oluyor, ileride ise çok pişman olacak.
Böyle bir açıklama yapma gereği duyması dışında hiçbir sorun yok bence gerçekleri söylemiş asıl zavallılar dershaneden hallice bir üniversitede boş bir bölüm okumayı kendini geliştirmek zannedenler. Üniversite size sadece düşünme fırsatı verir. bir de bir boka yaramayan diploma başka da hiçbir şey kazandırmaz.
yaşıtları eve kapanıp o kitap senin bu soru bankası benim gece gündüz sınava hazırlanırken sağda solda göt gezdirip koca peşine düşen insan beyanı. üniversiteyi kazandıktan sonra yapılan ilk şeylerden birinin göbeği açık tişört almak olduğunu düşünen ve kendisi gibi erkenden koca aramak yerine okumayı tercih eden hemcinslerine olan nefretini "yollusunuz siz." mesajı vererek soğutmaya çalışan bir bünyeden bahsediyoruz arkadaşlar, bence kendinizi boşuna yormayın.
Mutlu olduğunu söylemiş, tercihi konusunda kimseye laf düşmez sanki…Ama yaşıtlarının göbeği açık tshirt giymelerini bu konuyla alakalandırması çok sorunlu bir davranış.
Zaten bu ülkenin okuyan insana ihtiyacı yok (!) Rakiplerini 1 kişiden daha kurtarmış evlenerek.
Olm bu kadın kısmısı dünyanın en acımasız en vahşi canlısı la yeminlen, bak yemin ediyorum o belgeseldeki ağzı burnu kan başını hayvanın ciğerine gömmüş sırtlanlar bunların yanında melek kalır!

Niye söyleyeyim mi, bu kadına arkadaşları hep nispet yaptı çünkü, kız Hacer biliosun bizim bölümde iZmirli bi çocuk var anlatmıştım hani berkebokumcam, çok çılgın sheyler yapıo, beni bööle chıldırtıo filan dediler. Deli ettiler hacer’i.

Hacer de napsın, belki kabiliyeti kapasitesi yoktu kazanamadı, belki de şalvarlı babası benim hacerim gurbet ellerde Fransız öpücuğulan dilini başka oğlanların damağında gezdirir diye göndermedi üniversiteye. Al işte böyle obsesif kompulsif takıntılı, kendi fanusundaki hayalleri gerçekmişçesne yaşayan yarı deli birşey oldu Hacer!

Ondan sonra da kocişime kavurma, bulgur yaptım, n’aptın sen evlenemedin mi diye triplere giriyor şimdi!
Traveler a gizli kezban denmiş . Gizlisi mi var AMK apaçık kallavi bir kezban. Swh.
Ota boka benim tercihim diyen andavalların eleştirdiği beyan.
Benim bedenim benim tercihim: oooo sonuna kadar haklı.
Benim hayatım benim tercihim: la mal mısın sen AMK!
Sonra hürriyetten bahsedin AMK.
Hürriyet. herkes için.
üni için göbeği açık tshirt alma zorunluluğu falan mı geldi.
tercih meselesidir. ama bu şekilde ifade etmek kezbanlıktır. kusura bakmasın.
yalnız yaptığı yemekler de hiç iştah açıcı görünmüyor be. ayrıca övündüğü konu yemek yapmaksa ben de üniversitedeyken 6 kişilik aileme yemek yapıyordum... ne var bunda yani. Ha mesele kocaya yemek yapmaksa tabi bilemiyorum. neyse allah mesut etsin kardeş atarlanmana gerek yok.
tercihtir falan diye yumuşatmaya gerek yok. koca bulmanın kibrini, erkenden evlenmeyi marifet olarak görmeyi, üniversite okuyanlara alttan alta yaptığı imaları kelimelerinden anlayabiliyoruz.

varoşluk, kezbanlık paçalarından akıyor. yarın bir gün kocası aldatırsa, ayıya bağlarsa hiçbir boktan anlamayan, kendi kendine bile bakmaktan aciz bir sünepe olarak bakalım nasıl devam edecek hayatına.
Ha 5 yıl sonra kocana yemek yapmışsın ha şimdi. Sonunda geleceğin yere erken gelmişsin bence bu durumu değerlendir.
Valla kafan kaldirmiyorsa okumayi en iyisini yapmissin.yoksa doktor olup bi bok anlamayanlardan iyidir.okuyacaksan hakkini verebiliyorsan okuycan para icin degil.
Kocanın dalga 24 ayar altın sanki. Bu sevgi falan değil manyaklık. Tövbe tövbe.