bugün

Benim en iyi becerdiğim ama bir işime yaramayan eylemdir.
bodur tavuk her zaman piliçtir sözünün ne kadar doğru olduğunun anlaşıldığı durum.
özellikle bayanlarda minyon tipli olmaktan kaynaklanır. hatta öyledir ki bazı yerlerde sizden kimlik isterler sevinseniz mi, üzülseniz mi bilemezsiniz.
kadın cinsinde gerçekleştiği vakit kadın içinde erkeği içinde hoş durumdur. Böyle kadınların çok seksi olduğu söylenir (bkz: minyon) (bkz: karakuzusu) (bkz: ben)
üniversitede okuyan hanım kızımızın "oks'ye mi hazırlanıyosun sen" gibi bir soruya maruz kalması halinde bu kızımız içün rahatsız edici olabilen durumdur.
efenim, burdan kendisine sesleniyorum: abartılacak birşey yok, bodur tavuk her dem piliçtir hem. 30undan sonra pek bir mutlu olacaksın bak.. *
iyi yönleri olduğu gibi, başa bela da olabilen özelliktir.
insana kendini iyi hissettiren olay.
sadece kadınların hoşlandığı, erkeklerin pek takmadığı durum.
(bkz: matthew fox)
iyi mi yoksa kötü mü henüz anlayamadığım vaka.
-kaça gidiyorsun canım sen?
-ben üniversiteyi bitirdim bu sene
-ahahahhh gerçekten miii ay ben seni küçük gördüm ayol **
çözüm yollarından biri=>oy verdikten sonra parmağa dökülen mürekkebi parmağa sıvama yaydıktan sonra huzura erdiğiniz durum.
Küçük gösteren kişinin yanında ki kişi için bazen kötü sonuçlar doğurabilen durumdur. Nasılmı? Benim Ablam benden 10 yaş büyük olmasına rağmen, beraberken beyefendi abinizmi sorusuna maruz kalırız. dolaysı ile ablam için iyi olan bu durum benim için kötü olmaktadır.
16 yaşıma kadar ne demek olduğunu gayet iyi bildiğim durum,şu anda da,21 falan gösteriyorsun diyen kişiler çıktığı vakit(yaş 19)o eski günleri hatırlayıp gülüyorum.
sizden küçük insanların daha önce tanışmamanıza rağmen canımlı cicimli konuşmalarına sebep olan durum.
- oğlum sen kaça gidiyorsun?
+ 1. sınıf teyze.
- sen yavrum?
+ ben hazırlığım daha.
- ya sen?
+ son sınıftayım teyze.
- sınava girmeden gel okunmuş pirinç vereyim sana. hangi bölüm istiyorsun, hangi üniversite?
nerdeyse 30 yaşına gireceğim geçen günlerde dedemizin biri oğlum askerliğini yaptın mı demişti.hala gülüyorum.
(bkz: yaşından küçüklere göstermek)
(bkz: serbest çağıranlar)
seni; en son 6 yaşındayken gören bi akrabanın 15 yıl sonra tanıyabilmesidir.
yaş ilerledikçe, iyi bir şeye dönüşeceği ise; tek umuttur.
mekana girdiğinde 'biraz genç gösteriyorsunuz da' kibarlığıyla kimlik göstermeye maruz kalma sebebidir.* *
genellikle minyon tiplerde olan bir durumdur. ufak tefek olduklarından yaşlarını çok fazla dışa vurmazlar.
bazen öz güven kaybı yaşatabilir insana.
biz bize yeteriz beyler.*
dün couchsurfing aracılığıyla evimde kalan Belarus'lu gençtir pardon adamdır amaan yaşlı neyse odur işte. Zaten ilk gördüğümde kız mıdır erkek midir anlayamadım (kadın mıdır kız mıdır) daha sonra yaşını sorduğumda 29 dedi. Çüşünüz yani. Çifte şoke oldum. keşke bir iki foto çekseydim de insanımsı bişey göreydiniz. Hümanist gençler siz bile görseniz aynı tepkiyi verirdiniz. Suphanallah çüş.
kadınların yirmisinden önce nefret ettiği, yirmisinden sonra ise uğruna can attığı yanılgıdır.
21imdeyim. yolda giderken 'merhaba hangi lisede okuyorsunuz, ankete katılır mısınız' gibi muhabbetlere denk gelirsiniz. yada zaten sizden yaşça büyük bir erkek arkadaşınız varsa 'abin mi? baban mı?' gibi sorular da sorulabilir.
ve hatta, büfeden sigara vermiyorlardı az kalsın!
- bir paket winston blue.
- 18 yaşından küçüklere satmıyoruz.
- ben 21 yaşındayım ulaannn.
bazen yaşında bile göstersen yaşından büyük gösteren, yaşından büyük giyinen tiplerin arasında sanki olduğundan küçükmüş gibi algılanabilirsin.
güncel Önemli Başlıklar