bugün

fazla sorumluluğu olan bir hayatınız varsa, küçük detaylarla uğraşmamanızı sağlayacak bir ekip kurma yetisi elde edin..

son 8 yılda internet dahil hiçbir fatura/vergi yatırma, başvuru, basit araştırmalar yapma, kuru temizleme vs vs. gibi ıvır zıvırlarla uğraşmadım, programımı da kendim yapmam... aslında çoğu zaman kıyafetlerimi de kendim seçmiyorum. modacısı olan bir mağazaya girip çıkarsanız, gitmeden telefon edersiniz, konu fazla uzamaz..
rammstein dinleyin, hayata yeniden başlayın.
kimseye güvenmeyin, duvardan başkasına arkanızı dönmeyin.
siyasetten ve spor'dan uzak durun.
çayı şekersiz için.
35 üstü yazarlar kolay kolay öyle troll ağzı yapmazlar, en fazla espri falan kasarlar ama şu başlığa bir şey yazıyorlarsa subjektif de olsa yaşanmışlıklarıyla ilgili konuşurlar.

size uymasa da feyz alırsınız en azından belki, bu da benim tavsiyem.
Delikanlı bir abimiz zamanında söyle demişti "kadınını sev koru,dostunu iyi seç,30 undan önce zengin 40 ndan önce de baba olmaya bak " . Adam resmen önemli başlıkların altını çizmiş sınavda yüksek alalım diye.
kadınlara karşı taviz verirken bir sınır koyun ve o sınırı aşmayın, aşacaksanız karşı taraftan taviz isteyin.

ilişki bitirme konusunda çok düşünmeyin, bir şey kangren olmaya başlamışsa,ilişkiyi kesip atın, yoksa yaşayan bir ölü olursunuz. ilişki bitirmekten korkmayın, başkasını bulur muyum, diye düşünmeyin, öyle düşünürseniz, bitiremezsiniz.

siz, sevdiğiniz en harika kadından daha değerlisiniz. bunu unutmayın.
Okuyun adam olun benim gibi esek olmayin .
akıl yaşta değil baştadır. sizden daha önce doğmak dışında bir başarısı olmayanların tavsiyelerini ciddiye almayın.
35 yaş üzeri abi ve ablalarımızın tavsiyelerinden sözlük içi faydalanma platformudur.
Dürüst olun..
Tek tavsiyem, kendini ve iç sesini dinle olur. ihtiyacın olan her zaman sende oluyor.
30 lu yazarlar ince ironiden anlıyor geçmişten bugüne baya yazar gözlemledim. ince mizah yazan çoğu 30 lu yaslardaydi. Ee ne de olsa adamlar görmüş geçirmiş hocam.