bugün

Olabilir. Mesela bana da benden biraz buyuk kadinlar cekici geliyo.
saçmalıktır.

istisnalar haricinde mental olarak eşit olabilmek için erkek en az 2-3 yaş büyük olmalı, aksi halde ablana başını okşatırsın öyle bir ilişkide.
Klasik ergen fantazisi. Sütünü de içtitsen hadi doğru yatağa. Annen kızar sonra.
işte bunlar hep (bkz: my friend s hot mom) ekolünün bir getirisi.
mesele değildir.. eskiler ne der? aşk dediğin sinektir ota da konar boka da...
Daha iyidir her zaman, kadınlar yaş aldıkça olgunlaşan meyveler gibidir. 30 yaş altı kadınlar her şeyi problem edip kavga çıkarmak için yer arıyor modundalardır.

Bir örnek, kadın erkeği arar çalar çalar açılmaz telefon ve erkek geri aradığında daha ağzından bir kelime çıkmadan kadın mitralyöz gibi ağzına ne geliyorsa söyler erkek cevap verir sıçıyordum geri zekalı sıçıyordum. 30 yaş sonrasında bu olay şöyle gelişir, kadın arar erkek cevap vermez telefona, 5 dk sonra erkek kadını arar, tuvalete girmiştim güzelim der kadın neden aradığı ile ilgili konuşmaya başlar.

Kısaca kadının biraz büyük olması her zaman iyidir.
Fazla büyükse olmaz bana göre çünkü o benim için bir abladır bir annedir. Benden küçük veya aynı yaşta olmalı. Diğer türlü istemem.
Erkek kendinden 5-10 hatta 20 hatta ve hatta 30 yaş küçük biri ile sevgili olabilir, evlenebilir. Hiç sorun olmaz. Ama erkek kendinden 5 yaş büyük bir kadına aşık olsa kıyamet kopar. Hatta erkek kendinden 1 yaş büyük bir kadınla bile evlenmek istemez, istesede ailesi razı olmaz, izin vermez. Ne yazık ki avrupada da bu durum çok aşılamamıştır ama bizim kadar katı değillerdir. Çok göze batmazsınız, çok sorun yapan olmaz.

Biri senden 5 yaş büyük olursa abla diye başını okşatırsın yazmış. Karısından veya sevgilisinden 20 yaş büyük olanlarda babalık yapıyor değil mi..?

(bkz: salaklık belirtileri)
kadının size ham meyve muamelesine çekmesine razı olmaktır.
(bkz: mom teaches sex to step daughter).
(bkz: Scarlett Johanson)
Daha önce başıma gelen ve 2 yıl süren bir ilişkimiz olmuştu . Çok zor olduğu kadar da güzel yanları olan olay . Bayramda elimi öp demesiyle şaka ile başlayan bir kavga ardından ayrılıkla sonlanmıştı .
Yaşadığım bi durum olduğu için anlatıp katkı sağlayım bu arkadaşlara.

20'li yaşlardakilerin kaprislerinden bıkan erkek, Yaşça kendinden büyük kadınlara ilgi duyar. Bu ablalardan biriyle birlikte olur. Başlarda her şey iyidir, işte bu dersin. O sakinlik, tecrübe, ne istediğini bilen hareketler.. Öyle anlar olur ki, yüz hatlarında, kahkahasında, düşünceli halinde, neşesinde, sessizliğinde, her miniğinde dünyayı,seneleri gezersin... Harikadır.

Ama bir bakarsın, beklentisi azalmış bir insan seni bir anda boşluğa düşürmüş, isteğini azaltmış. zamanla o dinginlik seni yavaşlatır olmuş, seni yaşadığın hayattan ve yaştan uzaklaştırmış. Sonra dersin ki; önümde seneler var, olması gerektiği rayda ilerleyim. O yüzden çok da şeyapmayın. Bırakın aksın hayat.
her erkek değil ama bazı erkekler bunu yaşayacaktır.