bugün

ne alaka amk.
ben Müslümanım ama yaşlılara yer falan vermem.

ulan minibuslerde ayakta duramiyom diye sizlanan yaşlılar, maşallah evlendirme programlarında kolbastı oynuyorlar..
Doğru olduğuna pek inanmadığım birşey.
"bu da dahil bütün genellemeler yanlıştır"
Yaw belki yorgun belki hasta ondan yer vermiyor ne bilcen?
yoo ateist bir arkadaşım geçen gün yaşlı dilenen bir adama bütün parasını vermiş ve kendisi eve yürüyerek gitmiş. siz ateistleri kötü sanıyorsunuz ya aslında bazıları çok yardımsever bunu söylemek istedim.
doğru önerme.
fenas-i kerim kitabımızın ilk ayeti de budur zaten; "yaşlılara yer verme!".
Lan ateist arkadaşım parasını barda yemek yerine sokak hayvanlarını besliyor. Hani "müslümanların" karı kız düşürmeye gittiği yer olan bar. Bu adam köpeğe kediye bunu yapıyorsa yaşlıya da yer verir değil mi? Önce kendimizi sonra başkalarını eleştircez. Lafa geldi mi yüzde 99'u müslüman ülke. Ama yaşlılar ayaktayken atayizler. Siktir !
Not: ateist değilim
işe gelirken yaşlı bir teyzeye yer verdim. Hatta daha büyük bir çılgınlık yapıp elinden tuttum ve yerime oturmasına yardım ettim.
Allah razı olsun oğlum dedi ve bir ışık...
Töbe estağfirullah böyle bir ferahlık geldi sağdan sağdan.
Ve şu anda bu başlığa bakarak gözyaşları içerisinde ateist olmadığımı öğreniyorum.
Ne mutlu bana.
ateistim, tramvayda otobüste asla oturmam boş olsa bile, biliyorum ki bir sonraki durakta teyzeler, amcalar, hamileler, hastalar binecek...

özetle genellemenize sokayım.
yazar sütünü içmemiş galiba.
ben genelde başında örtüsü ile yer kapmak için elalemi itiştiren,çirkeflik yapan,yaşlı görünce kafasını cama çeviren genç ve sağlıklı bayanlar görüyorum, ah şu örtülü ateistler hep müslümanlara laf gelsin diye yapıyorlar ah aaah... Ateist değilim ama inanın sizden daha güzel ahlaklılar.
kemalistler de vermiyor.

hee kemalist olduğunu nereden biliyorsun diye sorarsanız ak partili ve solcu görünümlü olmayanlar geneli kemalist, bu çıkarımı oradan yapıyorum.

utanmaz arlanmaz kemalist teyzeler vardır bir de, kırmızı dar tşört, kırmızı oje, sarı boyalı saçlarıyla en ön koltuklara kurulurlar, kimseye yer vermezler.

büyük terbiyesizlik.
0:00 0:06
hadi lan ordan. Agnostikler adına söylüyorum biz veriyoruz kardeşim, en azından ben veriyorum ciddi bir rahatsızlığım yoksa o an.
otobüste anket mi yaptın aq.
otobüste yer vermek için müslüman olmak değil, insan olmak yeterli.

vicdanlı olmak yeterli.
Ateist değilim ama bu nasıl genellemedir arkadaşım?
güncel Önemli Başlıklar