bugün

(bkz: yaşlı kız)
hamile kız?
vicdansızlıktır.
ayrıca;
sakat kız? **
aradaki virgüllerin konmadığını bilmeyen yazarların toplandığı başlık olurdu herhalde.
çok açık ve net "terbiyesizlik, vicdansızlıktır".

not: başlığa virgül koyulamıyor beyler onun için sakin olun.
mazoşizm'de doruk noktasıdır.
kız : yaşlı , sakat ve hamileyse oturan kişinin afallamasına sebebiyet verir, haliyle genç yerinden kalkamaz.
normaldir.
yaşlı sakat hamile ve gazi olması gerekmektedir ki, oturmayı haketsin.
hamile kızsa, kesin hz. meryem'dir... mazallah çarpılabiliriz...

(bkz: yazarların cinsel bilgileri)
(bkz: demli çayın beyine zararlı etkileri)
"morganize işler ile paradoks'a giriş 101" dersinin okuma parçasıdır.

yaşlı kız
yaşlı hamile
hamile kız

edit: başlık daha önce "yaşlı sakat hamile kıza yer vermemek" idi, değiştirilmiş. çakallık yapmayın ulayn!!11!!
bir sebepten, devreleri yakmış olmaktır...
(bkz: dostum kız demişsin ama bu hem yaşlı hem hamile)
yetmiş yaşında, beş çocuğu ve üç torunu olan komşu kızımızı hatırladığım başlıktır. *
öncelik sırası;
1.sakat : uzuvları ve vücudu ayakta durmaya müsait olmayışından belki de tutunamayacak olmasından 1. önceliktir sakatlık çıkabilir.
2.hamile : hamile bayanın ayaktayken allah korusun her hangi bir hamlede düşük yapma olasılığı vardır.
3.yaşlı : bunlara ayaktayken bir şey olabilir de olmayabilir de. o kadar öncelikli değil yok cık.
4.kız : kıza niye yer vereyim arkadaşım? ben ona vereyim de o da bana versin diyorsan tabi bilemem.
bu kıza yer vermemenin tek haklı sebebi yaşlı sakat çok kilolu bir amca olmaktır.
yaşlı, hamile, sakat ve özellikle harp malülü olan kıza yer vermemekten hallicedir.
yer verme eyleminin nerede olduğu açıklanmadığından, dönüm dönüm arsası olan kişinin, yaşlı sakat hamile kıza yer vermemesi durumunda, maruz kalacağı entrylerin bulunduğu başlık..
mümkündür, olabilir, ortada bir gariplik yoktu bence. esas gariplik yaşlı ve sakat birinin o yaşta hamile kalması, kendisine alıcı bulmasıdır. * *
ısrarla başlığın anlaşılmaması enteresan bir durum doğrusu, yer verilmelidir efendim yoksa yaratılmalıdır sonra sormazlar mı 'insanlık öldü mü?' diye.
"yaşlı sakat hamile kız" dörtlüsü bir arada olamayacağından sorun yoktur.
Kız değildir.
Hamile kadına yer verilir.
yaşlı sakat hamile kız nasıl bir şey merak edilesidir.
hem yaşlı hem hamile hemde kız mı diye düşündürür. yaşlı olupta bakire olan vardır tabi ama azdır.
Hem yaşlı hem hamile hem de kız olsa yer verilir denilen eylem.
güncel Önemli Başlıklar