bazı şeylere geç kalmışlık hissiyle tetiklenebilecek durumdur. belki de size kendinizi yaşlı hissettiren kişilerden bir süreliğine uzaklaşmanız gerekiyordur.
siyasal islam iktidarının türk gençliği üzerinde bıraktığı etkidir.
istanbul'da yaşayan bir insan için normal bir durumdur.
benimdir o. hayatım rutine bağladı, işten eve evden işe. kaslarımın eridiğini hissettiğim anda hemen gidip bir spor salonuna yazıldım. spor yapıyorum ve birçok insanla tanıştım. heyecan aramıyorum fakat ülke hali malum, geleceğimden endişeliyim.
Geç ve geride kaldığını, hayallerin yarım kaldığını düşünmenin sonucunda oluşan duygu durumu. inanın ki, siz kendinizi yaşlı hissediyorsunuz ya hani; şu an sizin yaşınızda olmayı isteyecek o kadar çok ileri yaşa ulaşmış insan var. Dünyada alınan her nefes kıymetli bence.
Başlık (bkz: yaşlı olmayıp yaşlı hissetmek)
Şeklinde olsaydı daha güzel olurdu diye düşünüyorum.
Bu yaşta anneannemle aynı sağlık problemlerini yaşıyorum. Haksız mıyım şimdi
Ay bu ben kesin ya valla ölmüşüm aglayanim yok.

Ruhum öldü bedenim yaşıyor.*
her ne kadar yaşlılık ve yorgunluk aynı şemsiyenin altında düşünülse de bu ikisini birbirine karıştırmamak gerek.
ne zaman akranlarım yorgunluktan dem vursa kendilerine kel kafalarını hatırlatırım...
2 binli yıllar bana iyi gelmedi 2000 senesine girdiğimizden beri yaşlıyım. hiç yaşıtlarım ile aynı yaşta olamadım. keşke 90 larda bir zaman döngüsüne sıkışıp kalsaydık.
(bkz: türkiye de yaşamak hiç stresli değil)
TC vatandaşlığı sonucu bedava gelen skilldir.
geçenlerde internetten bir anket cevaplamıştım, ruh yaşım 80'lerde çıkmıştı.. ya anketi tasarruflu cevapladıysam? sonuç daha fazla çıkardı eminim * gerçi gelecekten gelen adamız olacak o kadar ehehe
Herkesin hayat şartları farklı.misal Ajda Pekkan kadın hayatında hiç zorlukla karşılaşmamış kendine bakmış.birde üç kuruş para için sabahtan akşama calismak zorunda kalan emekçi bir kadini düşünsün.
güncel Önemli Başlıklar