bugün

tuvalette sigaraya yaktığım o güzel an * )
tuvalette sigaraya yaktığım o güzel an * )
Onun yüzündeki gülümsemenin sahibi olmak.
Birinin yüzündeki gülümsemeye neden olmak. Net.
Ailenin yanında oluğu her an en güzeldir. Allah kimseyi bir başına bırakmasın.
ANNELERi SARAYDA YAŞATMAK Ki BU BANA GÖRE.
gözden yaş getiren ancak ağlatmayan.
Düşünüp düşünüp bulamıyorum.
Sabaha karşı 4 civarı bir şehrin tek meydanında birinden öpücük aldığım an olabilir. Bir gece vedası.

Anın içine girmeye çalışıp bunu seçtim. Fakat şimdi yaşasan aynı güzelliği sana yeniden yaşatacak tek an deseniz dün yaşadığım kebap yeme anı derim çünkü 50 yıl sonra da aynı keyifle kebap yerim ama aynı kişiyi sevmem 50 yıl sonra.
Herkes bişey anlatmış bende düşündüm düşündüm lan benim hiç güzel anım yok artık o kadar bitmişiz ki kötü anılardan en iyisini düşünüyoruz..
Yeni doğmuş yeğenimi kucağıma aldığım ilk andı. inşallah bir gün kendi çocuğumu da kucağıma alırım.
6 yaşımda dedeme doğru koştuğum andır bu anı bu kadar güzel yapansa dedeme dair hatırladığım tek anımdır.
hiç beklenmedik bir anda,örneğin sabah giyinip arabaya tam binerken, sevgilin sarılıp özledim diye kulağa fısıldadığı o andır.
denizin kokusuyla ilk kez tanıştığım an.
çirkin ve tombul bir kızla dalga geçilen an.
beni görüp, başını eğip salına salına arabaya binip merhaba diyip utana utana elini uzatması ve sonra bitmek bilmeyen en güzel anlar devam etti sanırım ömrüm boyuncada devam edecek.
Üniversitede zamanıydı. Yanıma uzanıp ağlamıştı. "Neden ağlıyorsun?" demiştim. "Mutluluktan." demişti. Sonra ben de ağlamıştım.
22 kasım gecesi ona sarıldığım, başımı onun omzuna koyup huzur bulduğum an.
karımın bana evet dediği an.
Henüz yaşanmamış olandır.
(bkz: nazım hikmet)
gözlerine bakıp gülümsemiştim o da bana gülümsemişti. o kadar viskiye parmak uçlarım uyuştu ama hala aklımda amk daha iyisi gelse de unutsak..
yaşadığım yer küçük bir yerdi yaz olunca 1 ay luna park gelirdi.bu arada benim sevdiğim bir kız vardı bu biliyordu sevdiğimi ama istemiyordu. kardeşimsin benim diyordu. neyse buna mesaj attım yarın gel gezeriz felan diye sabah buluştuk akşama kadar gezdik dolaştık en son hava karamasını bekledim hava kararınca bunu luna parka götürdüm.tabi arkadaşlarıda yanında ondan sonra herkese bilet aldım bindik dönme dolaba abi bana bi göz kırptı aklımdan geçeni anlamışcasına. tam 1 saat dönme dolabda takıldık.o benim yanıma oturmuştu bunun arkadaşları bizim mevzuyu bildiği için hemen yan yana oturdular benimkide mecbur yanıma oturdu. sohbet muhabet çok iyiydi ama kızlardan birinin başı dönüp kusunca kötü oldu.en son bunu evine bıraktım o günü asla unutamam.
Bir keresinde annemler evde yoktu, bende evde tekken gece uyumaya korkardım. Sevgilim beni arayıp uyumamı istemişti. Birkaç saat sonra zil sesine uyandığımda hala telefondaydı. Sanırım en güzel anım bu.
güncel Önemli Başlıklar