bugün

selo babanın yürek parçalayan eseridir.
Arayan dostlarım beni bulmasın
doğmasın güneşim sabah olmasın
Kuytu bir köşede ömrüm son bulsun
Canıma kastım var, yaşamam artık.
ne şarkısıdır bilmem ama bana sabahattin ali'nin "tam yaşamaya başladığım bu andan itibaren, beni öldü saysınlar" dizesini hatırlamıştır.
Yavuz cetin- yasamak istemem. Dinleyip dunyadan soguyabilirsiniz..
tam dağıtmalık şarkıdır. kırocan falan ama serttir.
normal de kıraç'ı sevmeyen insana kıraç iyi adammış fakat keşke hep bu tarz okusa dedirtir. harikadır.
açtık dinliyoruz şarkısı. kesin replay tuşunu da bozarım.
http://www.youtube.com/watch?v=z5Ent8QXWr8

ali seven adlı şahıstan dinlenilmesi gereken şarkı. sauna eşofmanı giyip veya üstünüze battaniye çekip terleyerek dinlerseniz soğuk algınlığını atlatırsınız.
''sahibi olduğum dizim tutmuyor''

daha ilk satırıyla adamı yerlere seren şarkı. gelecekten vazgeçmiş olmak ancak bu kadar güzel ve damar anlatılabilirdi. helal olsun.

böylesi hayatı nasıl seveyim,
canıma kastım var, yaşamam artık....
dinlemeyin. yaşama sevinci, hayata tutunma, günlük hayata devam etme, finallere çalışma, karı kıza bakmak gibi tüm yaşamsal faaliyetlerinizin amına koyar. evet koyar.
insana yaşamayı sorgulatan bir şarkıdır.
elimde olsa keşke ömrümden yıl verebilsem sevdiklerime. israf ediyorum şu anda feci halde yılları. o yetmiyormuş gibi bir de oksijeninize ortak oluyorum.
affedin beni dostlarım. *
arabeskin en damar parçalarından biri olan şarkıdır.
hiç bir derdiniz olmasa bile adama bir sigara yaktırır.
PC'min yokolduğundan hemen sonraki söyleceğim kelime. (bkz: olmazsa olmaz)
dinleyebildiğin sayılı arabesk parçalardandır. kıraçın yorumluyor olması bunda büyük etkendir tabiiki * efkarlı bir anda dinlenirse bir 70lik devirtir insana *
rakının bardağa koyulurken çıkardığı sesle hatırlanan, sabah ayılıp hiçbir şeyin değişmediği görülünce eller cepte baş eğik mesaiye giderken mırıldanandır.
dizi ve film müziklerinin aranan adamı kıraç tarafından seslendirilen o... çocukları filmine cuk oturan parça.
gerçi bu parçanın söz ve müziğini kıraç yapmamış ama yorumu yeter.
söz ve müziği naci eray'a ait olan şarkı
sellahattin ozdemir ve mahmut tunncerden sonra kiracla o.. cocuklarina jenerik muzik olan parca.
(bkz: +18 siddet korku)*
http://www.3gpdb.com/vide...-yasamam-artik-ococuklari
karamsar şarkı. müzik, ses tonu, filmdeki sahne hepsi bir araya gelince kafayı yedirtiyor. filmin en vurucu yerini jilet kesiği haline getiriyor. bu aralr üzerimdeki karamsarlığın müsebbibi.
egerki önünde bir kilo raki varsa hemen rakiyi kaldirmak gerekir hatta bu sarki calarken tuvalete boca etmelidir. hatta bir sigara yakilir sokaga atilir beden, onu aramak ister insan, biraktigi ülkeyi aramak ister birden.
vurucu tim görevini yüklenmis bir sarkidir.
dinlenilmemelidir.
kıraç'ın son arabesk parçası
insanı yasamaktan sogutan, niye geldim bu dünyaya diye cümleler kurdurtan kudurtan şarkı. yasaklasınlar kardeşim bunları zaten psikolojisi bozuk bir milletiz insanı intiharın esiğine getirecek işler yapmaya gerek var mı afedersin.
(bkz: yaşamak istemem artık aranızda)
kıraç'ın harika söylediği, insanı çarpan bir şarkı.