bugün

Belki bir iş falan buluruz da baltaya sap oluruz ümidi. Olmasa da ölek gidek zaten.
Pek yaşadığım söylenemez. Yapmışlar beni ondan.
Bana verilen vadeyi en iyi ve anlamlı şekilde yaşayıp hayattan göçüp gitmek.
bilinmezlik.
Sonunu merak ediyorum.
Anne olmak.
Bir sebebi yok ben öylesine takılıyorum.
Başkalarının ruhunda yük olmamak.
Yahu sanki bir secenek var da biz yasamayi Tercih ediyoruz. Anne olmasaniz, aileniz olmasa gidip intihar mi edecektiniz?
Yaşaya bilmek.
Güzel, bu yeterli.
(bkz: meraklıyım)
Kan emicileri ve orospu çocuklarını avlamak için yaşıyorum.
Edit: bir kelime demiş ya lan niye uyarmıyorsunuz
-Adalet için.
Çok ilginç şeyler biliyorum . doğruluğunu sınamak için yaşamaya değer.ayrıca ölücez zaten ne acelesi var ki.
Çocuğum var.
Merak * diğeri için yaşayanlara başarılar dilerim .
Tabiat istediği için.
Hayallerim.
inançlar.
hayatımdaki birçok şeye ciddi emekler sarfederek sahip oldum. tabiki herkesin öyledir, ama ben ciddi anlamda çok zorluklar çektim ve bazen de düşünürüm; lan bu gözler neler gördü, neler yaşadı be whipple diye.. şu anda kendimi tam o tepeyi aşmışım da yokuşun başındaymışım gibi hissediyorum, o yüzden en rahat yerdeyken bırakmak istemem. bu kadar emeğin tadını o yokuştan hızlıca yuvarlanarak çıkarmayı düşünüyorum. dolayısıyla tek yaşama nedenim,emeklerimi boşu boşuna çekmemiş olmak.
Tek kelime hiçbir zaman yeterli değildir. Ama, merak
Ben. Kalp kendim.
alternatifsiz.
yaşama nedenimi bulmak için yaşıyorum zati.
Yapayalniz olmak isterdim hayatta, yapayalniz guclu, ozgur, gocebe.

Sadece kendimden sorumlu olmak, aile yok, beni sekillendiren kisitlayan hicbir seyin olmadigi bir hayat.

Hayat demek tekbasinalik demek, kavga demek, guc demek, iyi kotu guzel cirkin her seye meydan okumak demek.

Aile baglari insani bagliyor, evcilik oyunu gibi bir hayat yasiyoruz. Aile insani minnoslastiriyor, o yuzden en ufak bir sarsintida darmadagin olabiliyoruz, hayatin cirkin yuzlerini ocu gibi gorup aileye sarilma ihtiyaci duyuyoruz.

Dunyaya geldiysem eger, istedigim zaman alip basimi uzaklara gidebilmeliyim, dunyayi gezebilmeliyim, bir suru insan cevre tanimaktan cekinmemeliyim.

Ama iste ekmek yogurt alip eve gidiyoruz yine.
güncel Önemli Başlıklar