bugün

kulaklıgını takıp son ses cem adrian dinleyip hayallere dalarken bir arabanın üzerine su sıçratması diyip susuyorum. güzel baslamıstı halbuki her sey.
Mersin'de sele kapılma ihtimali yüksek olduğundan tekrar düşünülesi harekettir yağdımı durmak bilmiyor allahsız
çok güzel bir duygudur. insana mutluluk ve canlılık verir.
yalnızlğı son demine kadar yaşamaktır. düşündürür, hatırlatır. güzeldir.
benim gibi yalnızların yapacağı bir eylemdir.
çok soğuk değilse harika oluyo. acaip rahatlıyosun.
efenim müzik de varsa eve giresi gelmiyor insanın.
huzurdur. sağda solda gürültü dinlemektense, sözünüzün habire kesilmesindense uzun uzun yürüyüp bol bol oksijen depolamak, huzur bulmak iyidir.
1 saat önce yapılan eylemdir. fevkalâdenin fevkinde.
Kulaklığı takıp, dünyanın umurunda olmadığını düşünmektir. Islanmak, yağmuru vücudunda hissetmek yaşamın nefes almaktan ibaret olmadığını, düşen her yağmur tanesi hatırlatmakta.
bir sonra ki gün hasta olunur.
vicdan muhasebesi için birebirdir. düşünürsün bir yandan yağmur damlaları vurur bedenine. üzülürsün, ağlarsın rahatlıkla. yağmur kamufle eder göz yaşlarını. bazen içini dökecek adam bulamazsın ya, o günlerde yağmura anlatırsın derdini.
ıslanmayı da özler insan.gecenin sessizliğinde ve siyahın verdiği huzurla tek basına yürümeyi. yağmurda ıslanmak bir nevi arınmaktır insanoğlu için. bazen insan ihtiyaç duyar kendini dinlemeye. gece, yanlızlık ve yağan yağmur mükemmel bir kombinasyondur bunun için.
insanı tribe sokar. Eller cepte şekil şekil yürünür. Aslında güzeldir. ingiliz filmlerinde gördüğümüz artistlerin londra da ki yürüyüş modu alınır hemen. Ama güzeldir.
Sonu kötüdür malesef. Her güzel olan eylemin bir sonu olduğu gibi bunun sonu da eve gelip grip ilaçlarına başlamaktır.
yağmurlu havada, evimde sıcacık battaniye altında nescafe içerekten laptopum ile surf yapmayı tercih ederim.
çok güzeldir. ama benim için biraz tehlikelidir (ehem). yanımıza şemsiye alalım ki askıntı olanlara girişebilelim. yoksa yağmurda yürümek çok dinlendirir.
sevgiliyle el ele tutuşup yürümekten daha güzel değildir kanımca. üşüyen ellerinizi ısıtan ellerle, yağmurun gözlerinde kaybolmak bi ayrı olur.
melankoli gösterisi için seçilen sahne dekoruna en uygun düşen eylemdir.akşam alacası iyidir; loşluğu ruhun koridorlarına sızar...ıslaklık iyi gelir; arındırır hüzne ait olmayan duyguları..hem hüzünlü ıslaklık, hem dramatik karanlık..bir iki üç..mendiller fora; film başlasın lütfen...
mecburiyet caddesinde parke saymaktır. başka bir deyişle de abazanlıktır.
ah ne de güzel olur..yağsa da yürüsek hesapsızca, şuursuzca, hiçbir şey düşünmeden...
şu an çok yapmak istiyorum .lakin geçen gün nisantasında yapmıstım.
sokaklar bombos oluyor genelikle.tek basıma gıdıyorum. kendimi daha da özgür hissediyorum. aklıma güzel günler geliyor. rahatlıyorum. içimdeki kötü şeyleri temizliyor sanki o yağmur.

edit:"aksam yürümek" daha güzeldir. hem sokaklar çok dolu olmaz hemde aksamdır sonucta karanlıktır. daha melankolık olur.
güncel Önemli Başlıklar