bugün

Biraz hüzünlenmek biraz sevinmek kısaca huzura ermek denilebilecek muazzam bir deneyimdir..
eğer sevdiceğiniz de yanınızdaysa her şeye birlikte göğüs germektir. kaçsanız da o yağmurdan sarmaş dolaş kaçarsınız. her damla daha da yaklaştırır sizi. hiç bitmesin istersiniz o yağmurlar. saçınızdan akan kırmızı boyalar yüzünüzü boyasa da rezil olmazsınız ona. o odur çünkü. kalbinizin sahibidir. gün gelir o yağmur damlalarına tek başınıza göğüs germeye başlarsınız. artık ne kaçmaya haliniz kalmıştır ne de isteğiniz. çünkü bedeninize gelen her yağmur damlası bir hücrenizde bir anıyı canlandırır. o günlere dönersiniz bir an için. zaten o günleri tekrar yaşamanıza imkan olmadığını bildiğiniz için sadece bu bir anlık dönüşler vardır hayatınıza renk katan ve sizi aldatan...
eğer yağmur hafif bir şekilde yağiyorsa, yalniz başına yürümenin aşırı keyif verdigi olay..
Zatürre sebebi olabilir.
Yağmurda sokaklar insanlardan arınır.
Ve bu şekilde bu eylemin hazzı daha bir artar.

görsel
sevgili ile olursa romantiktir.
yalnızsan dramatiktir.
bir yere yetişmeye çalışıyorsan trajiktir.

en çok 3.'de ıslanırsın.
belli bir süre içerisinde burun akması ve akabinde çeşitli hastalıkları getirecek olan durumdur.
amma ve lakin insan yaşadığını hissediyor be! çok güzel bir şey.
inandım sana öyle güzel anlattın ki kendini ..
Düşlerinden bir ses düştü gecelerime, sana öylesine kaptırdım ki kendimi öylesine tamam tamam ölesiye yandım senin için ..
Tek sözünde zaman durdu benim için,
Kaybeden bir aşık misali gökyüzünün kanaması ile hafiflettim düşüncelerimi ,içinde sen olsn düşlerimi ..
Okadar çok yürüdüm ki senle,huzurun bir betimlemesi olan isminle..
Hem ıslandım hem yandım hem de yankılandım..
Aslında ne dediğimi bilmiyorum şuan sadece içimden geçiyorsun acıtarak ,kanatarak..
Ama yine de huzur veriyorsun iste..
Seni senle unutturuyorsun bir nevi..
Sevilen kişiyle beraber yapıldığında mutluluğun nirvanaya ulaştığı nokta olabilir.
yalnız ve mutsuz hissedilen anlarda insanın kendini içinde görmek istediği gri fotoğraf..
insanın içini rahatlatır.sanki dertler sorunlarda yağmurla akıp gidecek gibi.
zorunlu tanım: bugün gerçekleştirdiğim eylem.

içten geçen tanım: önce hafiften utandım. gören olursa dalga geçer, ne işin var bu yağmurda dışarıda otur işte seyret neyine yetmiyor diye düşündüm. dayanamıyordum ama, kaç gündür yanan vücudum bunu istiyordu. kulaklıkları takıp en sevdiğim müziği açtım, etraftakileri umursamamak için gözlerimi kapattım. yağmura karşı yürümeye başladım, damlalar yüzüme vurdukça özgürleşiyordum sanki. en sonunda yürümeyi bıraktım, kollarımı iki yana açıp durdum sadece. çok mutlu bir korkuluk gibiydim, yağmur bitti eve döndüm. evdeki her şey itici geliyordu nedense, gerçekten uzaklaştırmış gibiydi beni..
sevgiliyle yapilani daha bi tercih edilesidir.
mutlu bir insan için çok güzel bir andır belki. o hafif toprak kokusunu içine çekerek yürümek böyle, damlaların yere düşme sesini duymak yaşanılasıdır, helede yanınızda sevdiğiniz biri varsa değer biçilemez.
mutsuz biri içinse zordur, bir de yalnızsa. üzerine düşen damlaların her biri mermi olur saplanır...
Yağsa yürüsem hiç fena olmaz aslında.