bugün

Yağmurun sudan oluştuğunu gösterir.
suyun ıslak olduğunu gösterir. *
zevke gelindiğini gösterir.
Eger yanımda kim ki bu ve didididi olmazsa gerceklesen eylem. Semsiye tasima huyu olmayan ben icin hasta olmak demek.
insan vücudu hidrofobik olmadığından dolayı gerçekleşen doğal bir durumdur.bünyeye iyi gelebilir kovadan boşanırcasına yağmıyor ise.
Fizik profesörlerinin bile yorum yapamadığı gerçektir. cerndeki büyük hadron Çarpıştırıcısında yapilan deneyler sürüyor. Hala bir sonuç alinamamakta.
Koşarken arkadan sıçrayan suların vermiş oldugu tat başkadır küçükken bu yüzden annemden çok dayak yemişimdir.
wow dedirtir.
Çok muhterem bir şeydir. Maalesef ki gunumuz gençleri cahiliye dönemini yaşıyor, üzülerek söylüyorum bunu. Onları meleklerin attığını bilmiyorlar. Her yağmur yağdığında dışarı çıkmak istiyorum rahmeti ciğerlerime çekmek için.
kar yağarken karlanmak gibi bir şeydir. dolu yağarken de dolulanır insan.
Yağmur yağarken yağmurdan mı ıslanıldığını, vajinal anlamda mı ıslanıldığını düşünürür. Anlatım bozukluğu vardır. "Yağmur yağarken yağmurdan ıslanmak" ya da "yağmur yağarken tahrik olup ıslanmak" olarak düzeltilmelidir. Yağmurdan tahrik olan insan var mıdır orasını bilemeyeceğim.
(bkz: yağmur yağar ıslanırsın pokeman)
"Şemşiye" bi pervaz ya da kendi ozon tabakan yoksa doğal bir durumdur.
şemsiyenin yanında olmadığına delalettir..
yağmur yağarken ıslananlar kadar şansım bile yok. ben ortadaki su birikintisi sayesin de hızlıca geçen bir arabayla yaya olarak ıslanıyorum.
ilginçtir, kar yağarken güneşlenmek varken. hiç.
insanın şaşırtır. evet.
Yağmur yağarken Şemsiyesi olmayan insanların karşılacağı olaydır.
(bkz: en sevdiğim).