bugün

çok pis genelleme yapacağım ama bunların alayını bir kasım sabahı sağnak yağmur yağarken eve hapis edip seveceksin.

bu ne iğrenç romantiklik fantazisidir lan. ne malca, ne şuursuzça aşık tripleridir.

bacağına sıçtığımın yurdum kızları görüyor amerikan romantik komedi filmlerinde bir bok sanıyorlar.

lan götüne kadar, donunun ağına kadar ıslanıyorsun lan. ne kadar pis birşeydir böyle yürürken o üstündeki sulanmanın çıkardığı ses ve vücuda yapışan elbiseler.

dikkat ettim yurdum kızlarının %95 i bu konuda hemfikir.

vallaha gidin italyan erkekleri ile mi sevişeceksiniz, yoksa gorbaçovlarlamı umrumda değil. yeter ki bi gidin.
zevkli kızdır. geri kalan umrumda değil.
keşke beni de sevse de beraber yürüsek.
lise yıllarında aradığı aşkı bulamayan kız..
Sünizit olmasını dilediğim kızdır.
Bazen ertesi gün hasta olup belki de bir kaç gün hasta kalacağını bilse de yağmurun damlalarını ellerinde yüzünde hissetmek için uzunca yol yürümeyi de göze almış olabilir.
saçları çok gür olup yağmurda kafasına yapışmayan, ten rengi kızarmaya namüsait, kısaca her türlü gideri olan kızdır.
bu eylemi romantiklik adı altında uygulamaya çalışan kız arkadaşı Süleyman Demirel Üniversitesi doğu ve batı yerleşkesini birbirine bağlayan köprüde heykelde yazan Yağmur Yağarken ben ıslanmam diyemezsin sözüyle baş başa bırakmak isterim...