bugün

Barış'ın mutluluğu bulamayacağı aşk.

Hayır bir kere kız eymen'e aşık sen daha niye kıza aşık oluyon. Çocuğun ismi bile karizmatik eymen!
Seninki ne barış. Ee git biriyle küs de barış yani.

yağmur kızım sen de az değilsin sekiz yaşında düşündüğü şeylere bak. Ben senin yaşında evlilik düşünüyodum bu hala eymen mi barış mı diye düşünüyo peees.

Eymen bence yağmur'un en yakın kankasına aşık olmalı. Olaylar çıkmaza girmeli. Siz de bunun üstüne çocukları dövmelisiniz.
yağmur, hani şu hep hanım hanımcık kız ayağına yatan fingirdekler varya hah işte tam ondan. tabi bu kızlarımızın gözü hep zengin yakışıklı cool erkeklerde olur. tıpkı eymen gibi. barış gibi fırlamaların bu kız tipleri için hiç şansı yoktur. o değil de özge ne zaman geçecek okuma yazmaya.
Eymen de barış'a aşıksa üçgen şeklinde mutlu mesut birbirlerine takabilirler.
Edit: biraz daha büyüyünce belki.
dünyalar güzel ve cilveli yağmurun yakışıklı ve sempatik eymene aşık olması ve barışın bu aşkı kıskanmasıdır. ben yağmur ve eymeni yakıştırıyorum arkadaşlar siz ne derseniz deyin. bu izdivaç benden geçer not aldı. barışa da bersuyu alırız işte onun da gönlünü yaparız.
sonra hepsi uşağa olacak durum. ilkokul mu izdivaç poroğramı mı belli değil amk.
brezilya dizilerinden bile daha karmaşık aşk hayatları olduğunu göstermiştir.