bugün

Manga grubunun gitaristi. 2002 yilinda manga'nin katildigi sing your song yarismasinda, en iyi muzisyen odulunu de almistir kendisi.
hangi okul olduğunu unuttum ama kendileri "müzik öğretmenliği" bölümünde okumaktadır ya da mezunudur...*
müzik hakkında tonla şey bilen insandır. piyano da çalar.
manganın beni benimle bırak şarkısının klibinde emo olmuş gitarist.

(bkz: olmamış diyor 10 üzerinden 3 veriyoruz)
lakabi için ;
(bkz: yamyam)
çok doğru şeyler düşünen, dinledikçe hayran kalınan, bilgi birikimiyle, fikirleriyle insanı şaşırtan müzik adamı.
konserlerinde cort viva gold 2 ve cort turkish edition gitarlarını kullanan manga gitaristi.
beni benimle bırak klibinin sonunda parmağını acıtan gitarist.
tip olarak good charlotte'un elemanlarından billy martin'i feyzalmış olması muhtemel olan emo gitarist.

yağmur sarıgül; görsel
billy martin; görsel
eurovision'da bizi emo saçlarıyla temsil etmemesini umduğumuz manga elemanı.
Müzik için yaratıldığını düşündüğüm insan. Emo olsa da konuşturuyor arkadaşım gitarı.
manga'nın emo elemanı. "grup dağılırsa sizi ne bir arada tutacak?" sorusuna uhu cevabı mı verilir lan.

[http://www.beyazgazete.co...ow-a-konuk-oldu-izle.html]
insanların görüntüsü yüzünden kafayı taktığı kişidir. tip olarak emo'laşma yolunda ilerlediği kısmen doğru evet, bunu biz de kabul ediyoruz ilk albüm dönemi ile kıyasladığımızda... ama hakaret etmiyoruz. kendi seçimidir. saçını uzatıp değişik biçimler veriyor oluşu kimseyi ilgilendirmez. nokta.

ayrıca ibanez k7 çaldığı dönemlerde ilahlaşıyor gözümde.
eurovision'da yaptığı göz makyajı ile dikkat çekmiştir.
keşke tekrar yam yam olsa dediğimiz, ülkemizdeki en yetenekli gitaristlerinden.
tam anlamıyla emo olmuş. bir insan yıllar içinde anca bu kadar olumsuz gelişim gösterebilir.
(bkz: yağmur emogil)
önemli olan kendini kasıp tarz yaratmak değil, önemli olan karakterdeki tarzdır. yağmur sarıgül buna en iyi örneklerden birisidir.
http://inciswf.com/1269236582.swf
ben bu adamın solo atmasını bildiğinden şüpheliyim.
vasat emo.
YAMYAM, YAMY, YAMi, YAM
(bkz: tatlılık ve yakışıklılık abidesi, maNga'nın olmazsa olmazı)
emopaçi.
Türkiye'nin en başarılı gitaristlerinden biridir. Ayrıca çok iyi piyano çalar.
şehri hüzün albümünden sonraki başkalaşmasından önce hayranı olduğum insan. sonra oldu bitti gitti.