bugün

bazılarını soru eki ve de da hususunda özel mesajla uyarmaktan gına gelince yapması zevkli olabiliyor.
böyle tipler, yazılan bir yazıya cevap niteliğinde cevap atar.. sonra ayarı yer.. bu yara verecek cevabı yoktur ve imla hatası arar..

"selam" yerine klavye yüzünden "delam" yazmışsan oradan seni yakalar..

ee ayar ne oldu? türkçe bilmemem neyi değiştirdi?
dil anlatım dersi alanların işidir.
özünü sikmişsin, bari şekli düzgün kalsın insanı fiilidir.
Damcıklara damsalaklara ağır geldikleri için, bunlar tarafından tu kaka ilan edilirler.
La yörü...
aslında ''sanmak'' değildir. gerekli olandır. bunları böyle teşhir edeceksin ki bir daha özen göstersinler, dikkat etsinler.
söz uçar yazı kalır demiş atalarımız.

hele bir düşünelim bakalım nedendir;

yıllaaar-yıllar sonra, uludağ sözlükte yazar olacak farz-ı mahal 41. nesilden torununuz size gelip de " dedeciğim; 2012 yılında girdiğin filaca entry'nin falanca yerinde 'malafa' yerine 'malafat' yazmışsın dese yüzün kızarmayacak mı?

- ya! yaaa! herşeyin bir sebebi var işte böyle!
acizliktir. çok bilmişliktir. koskoca yaşar kemal bile kitaplarında candarma, yumşak vs. kullanır. ayrıca kimsenin kimseden çok bi farkı olduğunu sanmıyorum. yazarların çoğu ya üniversite mezunu yada üniversite okuyor.
bir de bunları bir derdim var da yazanlar vardır.
(bkz: mantık hatasını yazım hatası sanmak)
Malliktir.
öğrencilik yıllarında kaç aldın diye sorunca 30 cevabı karşılığında bende 90 neyse ya bi dahakine çalış diyendir.
ayarı vermeye çalışırken kendisi yazım hatası yaparsa ayarcının fena halde elinde patlayabilir.
liselidir veya işsizdir.
ergendir ve ya canı sıkılıyordur.
sözlüklerde sıkla facebook da nadiren gördüğüm durum. misal şu diyalogları hiç unutmam.

görsel