bugün

Sözlük ve yazarlar için faydalı yazardır. Hatalarınızı bildirir.
başak burcu olma ihtimali yüksek yazardır. *
Benim ya. Ayar oluyorum baglacları, soru edatlarını birlesik yazanlara. Entryi okuyamiyorum onlara takilmaktan.
(bkz: urangu)

sürekli düzeltti beni... sürekli. pis.
Eskiden içinde olduğum gruptur.
yazım hatalarına takıntılı çaylakdan saygılar smile.
başlığa girecek daha kaliteli bir entry olsa onu girer ama elde olan yazılıyor işte.

edit:ben özel mesaj atıyorum düzelt de başlık boşa gitmesin diye.
insanı disipline ettiğini düşündüğüm yazardır, iyidir derim.

Bu takıntılı abilerimiz ya da ablalarımızdan biri keşke bu entryi de görebilseydi de iflâh olsaydı öyle okusaydım.

''serinin son filmi.belgesel tadında,en çok insanın öldüğü,rambo'nun en çok adam öldürdüğü filmdir.bolca kan ,şiddet,parçalanma görebilirsiniz.film güzeldir.rambo yaşına göre(62)hiçte fena değildir.vücudu yerindedir.bi hayli kilo almıştır.ön kolları falan çok kalındır.filmin tek eksiği çok kısa oluşudur.''

Noktayı, virgülü, arayı - dereyi geçtim, 'ön kolları falan ...' ne amuku?
dahil olduğum yazar grubudur. tamam belki ben de hata yapıyorum ama alenen yapılmamalıdır. azcık dikkat edelim, kendimize yazar diyoruz burada. (bkz: dilimize sahip çıkalım)
Haklı yazardır. Bilhassa başlıklarda yazım hataları hoş olmuyor.
primcidir. şu salakla dalga geçiyim de artı alıyım derdindedir. sanki bana tdk çalışanı pezevenk.
(bkz: sekhmet07)

Kim olursa olsun soğurum.

Kendim yazarsam da utanıyorum.
TDK çalışanı bir pezevenk olmamakla birlikte benim.

Kendi ana dilini bilmeyen ve bu zır cehaletiyle övünen ipnetorlara her zaman kendi üslubuyla ders vereceğim.
geçiyim değil geçeyim.

alıyım değil alayım.

zor değil çünkü amk kendi dilini düzgün kullanmak. bir de bu tiplerin milliyetçilik yapanları var. suratına kürekle vurası geliyor insanın.
Benimdir. Ufak tefek hatalara göz yumulur ama "v" yerine "w", "k" yerine "q" kullanırsan, hayla dersen, yazdığın 10 kelimelik cümlenin 5 tanesinde hata varsa o klavyeyi çaprazlama götüne sokma isteği uyanır şahsım adına.
-de ve -ki nin nasıl yazacağımı öğretendir. 12 yıl boyunca türkçe dersi aldım öğrenemedim. sözlüğe geldim hemen öğrendim.
Reklamımızı da yapalım (bkz: uludağ sözlük yazarlarını eğitiyoruz kampanyası)
Hiç hoş değil dikkat etmesin tabi sizde Türkçe'yi katledin.
Tebrik ettiğim yazardır.Az bile ediyordur.
iletişim yöntemlerimizin prensipleri olması gerektiğine inanan yazardır. görülen ve duyulan araçların doğru şekilde kullanılması ayrıca estetiği olması gerektiğini düşünür. saplantılıdır evet nitekim başkalarının takıntılarını veya rahatlığını takıntısı yapmadığı sürece zararsızdır.
bunların çok büyük kısmını kadın yazarlar oluşturur. tecrübe ile sabit.

işleri güçleri yoktur, sözlükte uzun uzun paragraflardan dahi küçücük yanlışları cımbızla çeker, özel mesajdan derhal bildirirler.

çoğunun ortak özelliği egoist ve kibirli olmalarıdır, bu asla şaşmaz. her boku onlar bilir. sizi uyardıkları yanlışın aslında doğru olduğunu kaynaklar ile ispatlamanız halinde bile, kendilerinin doğru, kaynağın yanlış olduğu hususunda diretirler.

allah akıl fikir versin.
Bence çok yararlı bir takıntı. Türkçe'mizi düzgün kullanalım, kullandırtalım.
görsel

Takıntı yapmasın da ne yapsın, haklıdır.

Çocuuumm mecbur muyuz, bu ne anlatmak istiyor diye kafa yormaya?!
Bre vicdansızlar...