bugün

görsel

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Marmaris Okluk Koyu’nda bulunan ve son olarak fotoğrafları paylaşılan 'Yazlık Saray'ı gündemdeki yerini koruyor. Konuya ilişkin Cumhuriyet TV'nin sorusunu yanıtlayan bir yurttaştan ise skandal bir yanıt geldi. 'Yazlık Saray'ı Anıtkabir ile kıyaslayan yurttaşın cevabı sosyal medyada büyük tepki topladı.

https://www.cumhuriyet.co...bir-ile-kiyasladi-1851093
Denk gelirse yumruklarım.

Cezası neyse de razıyım.
kafasının yerine kütük koysan hiç sırıtmayacak olan tiptir. burada da var bundan 4-5 tane. belki bunlardan bir tanesidir bu bilinmez..

bir tarafta düşmüş bir milleti toparlayıp ülkeyi işgalden kurtarıp milyonlarca insana özgürlüğünü vermiş ve "ülkenin kurucusu" sıfatındaki bir adam. diğer tarafta 20 senedir ismi hep yolsuzluklarla anılan ve takipçileri tarafından uyduruktan "ümmetin lideri" sıfatı verilen birisi. kişiler olarak değerlendirirsen durum bu. makam olarak değerlendirirsen elbette ki mevcut cumhurbaşkanı 3 odalı bir evden ülkeyi yönetsin demiyor kimse. ancak bu kadar şatafat bu kadar israf da çok çok fazla be kardeşim. ekonomi yerlerde sürünüyor millet işsizlikten parasızlıktan kırılıyor bizimkiler hala saray yapıyor..

bir de anıtkabirin 4 ( dört ) senelik masrafı sarayın 1 ( bir ) aylık masrafına denk geliyor. bu da bambaşka bir konu..
tam ehliyetsiz işte. ne beklersin.
Bunlar böyle. Destek verdikleri hastalıklı zihniyeti ilk seçimde sepetlemekten başka yapacak birşey yok.
anlamak zor değil ki

bildiğin paralı troll

konuşmalarını dinleyin

nasıl bir dengesiz olduğunu anlarsınız

vatikan ingilteredeymiş

anıtkabiri Atatürk yaptırmış

anıtkabiri bilmiş ya

o zaman şu çalınan 118 milyarı da bil

hadi bil bil.
akıl baliğ değil demek ki.

(bkz: yazık la kimin çocuğuysa)
Kafaya bak amk.
Yav böyle bir adamın evladı olsam utancımdan mahallede dolaşamam.
Hakikaten bunlarda şuncacık beyin yok.

Anıtkabir bir müze sayılır ve halka açıktır. Ama yazlık saray sadece cumhurbaşkanına ait. Ben kullanamayacaksam parasını niye veriyorum. En azından Anıtkabir'e gidiyorum.
Meme ucundan beyin akıp gitmiş demekki...
hülasa videoda adamın söylediklerinin özeti: atatürk vefat ettiğinde de ekonomi iyi değildi. ama türk milleti atatürkün şanına yaraşır bir kabir yaptı.

bana sorarsan anıtkabir ile yazlık saray mıdır nedir onun karşılaştırması en başından yanlış zaten.

iki birbirinden çomar taraf var açıkcası.
güncel Önemli Başlıklar