1. ?.
    kavurucu sıcakların etkisiyle bunalmış, bayağı bir yol gidip gelmiş olan fakat tüm bu olanlara rağmen üstü de hayvan gibi kalın olan (muhtemelen takım elbise giymiş) adamın, en yakın bakkala gidip bir pet şişe su alması ve akabinde 2-3 yudum içtikten sonra gerisini kafasından aşağı dökerek duş almaya çalışması olayıdır.

umut sarıkaya tabiriyle, bu adam yalnızca bir tanedir ve tüm türkiye'yi dolaşmaktadır. fırça saçlı ve garip bıyıklı bir abidir bu.
    3 ... dark jedi in da house
  2. ?.
    istanbul'daki tüm otobüs duraklarının vazgeçilmezi olan abidir bu. kendisine her yaz günü güneş batmadan rastlamak mümkündür. takım elbiseyi üzerinden çıkarsa buna gerek kalmayacak halbuki. konuşup uyarmayı çok istedim ama götüm hiçbir zaman bunu yapmaya yemedi.
    ... epilasyonlu sinek bacagi
  3. ?.
    güneşe yolculuk filminin karizma karakteri berzan'dır. filmde kaldığı gecekonduda sular akmadığından -sokak ortası değil ama kafayı camdan uzatarak- başlıktaki aksiyonu gerçekleştirmektedir. aşırı soğuklarda ısınma ihtiyacını da evde halay çekerek halletmektedir.

(bkz: güneşe yolculuk)
    ... usualsuspects
  4. ?.
    kürt olma ihtimali yüksek olan adamdır. *
    ... tabi yersen
  5. ?.
    denize de donla girer.
    1 ... cime
  6. ?.
    genelde şişko ve kel olmakla beraber üstüne bir de ıslak olması yaz mevsiminden soğutur.
    ... funkymonarch
  7. ?.
    belediyenin fıskiyeli havuzlarına serinlemek için giren adamların bir düşük versiyonu.
    (bkz: ankara/kızılay-güvenpark)
    ... twentyseven
  8. 1.
    sanırım bu benim dayım.Bahsedilen şahsı görmedim ama bizdede var bundan.
    ... atakan70