1. 1.
    Ben kat kat giyinen insan Geçen gün göbeği açık giyim dedim giymez olaydim.tum gün dondum yemin ederim.tovbe ettim o gün. Hemcinslerimin tüm kış göbeği, bacağı açık gezmelerini tebrik ederim. Çünkü gerçekten cesaret isteyen bir iş.
    12 -1 ... naluu
  2. 2.
    Sarıkamışı getirir akıllara...
    ... photoman
  3. 3.
    Çünkü antalya.
    2 ... isim bulamayan yazar
  4. 4.
    Bu yıl da 0 (sıfır) kazak sayısıyla ankara dikmen'de kışı geçirdim elhamdülillah. Ocak bitti zaten. Şubatda az gün var. iyiyim iyi.
    3 ... tomris hatun
  5. 5.
    3 tane yazlığı üstüste giymek.
    3 ... deli anlamindaki de
  6. 6.
    sağlam bir ısınma sistemine sahip evden hiç çıkmayarak gerçekleştirilebilecek eylemdir...
    4 ... hijyenick
  7. 7.
    belki de çalıştığı yer sıcaktır ve kalın kalın kazaklar giydiğinde çıkaramadığı için terliyordur.
    o yüzden yazlık elbiselerin üzerine mont giyip çıkıyordur.

her kimse çok şanslı sözlük bizim totomuz donuyor okulda.
    3 -1 ... nammu
  8. 8.
    benimdir efendim. kış aylarında bile t shirtle gezer arkadaşlarımın gıcık olmasına sebep olurum.Hatta işe gidince "napıyonuz zavallı ölümlüler" diye geyik yapar eğlenirim kendi halime. Ne kadar çok giyinirsen o kadar çok üşürsün felsefesini benimsemek lazım.

not: Kışın epey çetin geçtiği bir memlekette yaşıyorum. Bu sene kış gelmedi ne hikmetse.
    ... takiaceae
  9. 9.
    kalın, ağır, dar boğazlı giysiler giymeyi sevmeyen birisi olabilir. özellikle dar boğazlı giysiler, çok az bile boğazıma değse bütün gün rahatsızlık duyarım o kıyafetten.
    ... necmet tiner bakan