bugün

kisinin sozlukte sikca kullandigi ifadelerden biridir.
yazdiklarimdan anlam cikartmaya calisiyolar bazen cok sert oldugumu veya fazla saf/aptal oldugumu dusunnuyolar.
ama oyle degil.
bazende burda kava konusunca gercek hayattada boyle zannediyorlar.
nick alti yazdigimda niye boyle yazdin diyorlar.
o zaman ben diyorum yazdiklarim beni yansitmaz.
babanı mı yansıtır? diye sorulası ifade.
Sizi yansıtır.

Seviyenize göre aq.
(bkz: edit ben demiyorum ki sendromu)
Yazdıklarım bana aittir ama her zaman beni yansıtmaz, evet.
(#42408788)
Açıkçası kendimi kuş gibi hissetmemi sağlayan ifade.

Dün sabaha kadar bunu düşündüm. Acaba yazılanlar, yazarları yansıtıyor mu yoksa hepsi alelade kelamlar mı? Bunun cevabını aradım.

Bir yanım 'tabii lan yansıtmaz mı!' derken öbür yanım 'ohaa o sevimdeki memeler neydi lan öyle! Aboovvv aklım çıktı yeminle.' diyordu.

Yorgunluktan uyuyakalmışım. Çok şükür bu sorunun cevabını bugün aldım. Ohhh amk.
yazdıklarım tam olarak beni yansıtmaz olsaydı kabul edebileceğim bir cümleydi. insanlar size sadece bir bölümünü yansıtırlar.

bütün çıplaklığıyla kendisini paylaşan insanları sevmeyiz çünkü her zaman kendimizden daha iyi insanlarla birlikte olmak isteriz. kadınların daha uzun erkek sevmelerinin bir sebebi de budur. kendinden daha zeki, daha kuvvetli hatta daha iyi olmalarını isterler. bu yüzden bir erkeğin zayıf ve düşük profilde olmaması gerekir. buradan dertler deryaya bir göz kırpmış olayım.
Nasıl şizofren oldum.
O anlık ruhunu yansıtır.
aslında sen kimsenin umurunda değilsin.

evet internetin yaygınlaşmasıyla herkes biricik oldu, herkes egosunu milyonların önüne çıkarabilecek ortamı buldu. işte o andan sonra kitlesel olarak kullanılabilinecek ilk yasal uyuşturucu da kanımıza karışmaya başladı.

ben önemliyim duygusu!

aslında sen kimsenin umurunda değilsin.
(img:#2297144)
ya paylaştığımız görseller?