bugün

http://www.google.com.tr/...&ust=1362916433675568
(#18935887) eli ayağı olan insanların ayakkabısı bağlanmaz, yalakalık olsun kız kaçmasın diye bu kadar düşülmez.
ne güzel çiziyor, keşke hep çizse, ama benzetememiş. küstüm.
Sıçmayan bir erkek istediğini duyuran yazar arkadaşımız. aradığı götsüz erkeği bulması dileğiyle...
ayarı yiyen nickaltına damlıyor!

kimseyi umursamayan, cinsiyeti bir türlü anlaşılmamış yazar!
kendini sildirmeye karar veren yazar!

bir orospu çocuğu tam 1 yıldır tarafımdan siklenmemesine rağmen yakamdan düşmemiş, silindiği msn'den nasıl olmuşsa resmimi bulup kaydetmiş, benden habersiz nickaltıma yüklemiş ve bunun karşılığında yönetimden herhangi bir ceza almamıştır! ne diyim kırıldım haklı olarak!..

son 1 yıldır okul nedeniyle gayet yorucu olan hayatımın çoğu zaman neşe kaynağıydı sözlük! tamam kabul ediyorum yazdığım her şeyde az da olsa abartı oldu, zaten adı üstünde yazdımoldu! *

ama artık, sözlükten eski tadı alamadığım gibi burayı hayatımdan çıkarmanın gerekliliğine inanıyorum, çünkü buradaki misyonumu tamamladığım gibi çoğu zaman ben yazdıklarımdan sıkılıyorum! *

kırdığım özellikle erkek kardeşlerim az da olsa yazdıklarımdan kendinize dersler çıkarabildiyseniz siz artık pis kaka insanlar değilsiniz, buna eminim! * '=p'

herkese iyi sözlükler!..
sevişmemizin ardından bi anda kendini sözlükten sildirmiş yazar.
ayrıca bahsettiği o orospu çocuğu kimse ben de kendisine teessüf ediyorum. olm bari 2-3 kere daha sevişeydik de meftoşla öyle yapışaydın lan, bak şimdi çekti gitti anasını satiyim.

gıcıktı, kıldı, zor kadındı falan ama şahane sevişirdi. sabahlar olmasın dedirtirdi.
nick'i şaad olsun.
silik olmuş yazar. yazık oldu diyemiyorum üzgünüm.
silik yazar.
silik yemiş yazar. kimbilir kimin fakesiydi? zerre kadar üzülmedim oh olmuş.
orospu çocukları tarafından, hakkında atılıp tutulan silik yazar.

cevap verme şansı olmayan bir kızın arkasından konuşmak ibneliktir.

iyi kızdı, muhabbet etmişliğimiz var.
Büyük bir ihtimalle diğer bir nick ile buralarda cilit atıyordur.
sözlüğün ergen ruhlu abazanla dolu olduğu yetmiyormuş gibi bir de dedikoducu, elalemin kimle naptığının meraklısı adamlarla dolu olduğunu gösteren yazar. tanımam etme tek entrysini de okumadım açıkcası kimdir napmıştır bilemem. insanların ikili üçlü beşli ilişkiler yaşamaları da onları ilgilendirir. asıl merak edilen burası bir sözlükken, insanların özel hayatı onları bağlarken zamanında belli ki yüz bulamamış kamillerin kadın yazarların nick altına gidip onları yaftalaması, hakaret etmesi sözlük formatı dahilinde midir? hayır yani bileyim de yarın öbür gün düşürdüğüm çıtır oğlanlar gelip nick altımda ağlamasın, bakiridim yedi yuttu beni, paramı da vermedi kapıya koydu diye.*

edit: entry silinmiş ya da silmiş kamil.
Her ne yaptiysa kendini ilgilendiren yazar. Bize laf düsmez.
görüştüğüm bir kızdır.

burada hakkında yalanlar söyleyen, bulursam ağzının içinde molotof patlatacağım ibneye bir çift sözüm var;

oğlum sende hiç mi şeref yok ulan?
silik miymiş teyzoşum ya hiç haberim yok. söylemedi de hiç.
(bkz: üşüyoruz reyiz)

şaka lan şaka ne üşümesi yazın ortasındayız. evet.
çok sevişgen bir yazardı.

gelse de sevişsek yeniden.