1. .
    Şimdi siz (ya da biz) * Her konuda bir tecrübemiz ya da bir düşüncemiz var elbette. Açılan başlıklarda da aktarıyoruz tabi ki bunları. Olması gerekenler nedir, hepimiz biliyoruz. Hangi durumda, hangi olayda nasıl tepki verilmeli, nasıl davranmalı çok iyi biliyoruz.
    (bkz: bugünü yaşayamamak)
    (bkz: aşk acısının geçmemesi)
    (bkz: özgüven)
    (bkz: sevgiliden küçük şeyler bekleyip elde edememek)
    (bkz: bazen kazanmak için kaybetmek gerekir)
    gibi başlıklarda mesela.
    Ve daha bunun gibi bir sürü başlıkta çok da güzel fikirler sunuyoruz okuyuculara, yazarlara ama oraya yazdıklarımızın kaçını kendi hayatımızda uyguluyoruz ya da uygulayabiliyoruz. Atıp tutuyoruz da icraatlar nerede?
    gerçekten buraya her yazdığını hayatının her alanında uygulayabilen insanlar var mı merak ediyorum açıkçası. Yoksa, ben yaşadım, öğrendim; sen de gör, öğren de aynı hataları yapma, etme şeklinde bir tecrübe aktarımı mı bunlar sadece.

edit: ilk başlığımdır bu, hatam varsa şimdiden affolmasını ve tecrübesizliğime verilmesini talep ediyorum. saygılar. *
    1 ... fonmakinesiyleayaginiisitankiz
  2. .
    genelde kendinden birşey paylaştıklarından; hayatına geçirdiklerini sözlükte paylaşan yazarlardır. diğerleri ermenilerden özür dileyerek aydın olmayı deneyen köylüler gibidir. bak çok entelim, çok güzel şeyler yazıyorum derler. muhtemelen entryleri de copy-paste eseridir.
    -1 ... der meister