1. .
  yazarlıkta bir halt olamayıp çeyrek trolluk yapmaya çalışanlar ile bazı konularda sözlük ahalisini kendisi gibi cahil sanarak otorite edasıyla yazmaya çalışanlardır.
  " ağzının domalmasında omar diyeceği belli idi " özdeyişine uygun olarak tepki verilen yazarlardır.
  unuttukları şudur; bu sözlükte her yaş ve kültürde insanlar vardır. otorite olduğunu saydığı konular onlar için basit ve zaten bilinmesi gereken konulardır. ahkam kesmek yerine ya yazar olmalıdırlar ya da nutellalarını suratlarına bulaştırmadan yemelidirler.
  3 -6 ... teflon
 2. .
  olmayan yazardır. sözlük için geçerli ise durum her yazar bir türlü okunur efendim.
  3 ... oytunkaran
 3. .
  okunaklı yazmayan yazarlardır. yazısına çeki düzen vermelidir.
  - cık cık cıks. abicim yaa nasıl yazıyorsun öyle yazdıkların bir türlü okunmuyor. ne o y harfi mi.
  1 ... dis guclerin oyunu
 4. .
  ''on numara'' oynaması gereken yazardır. o kadar yazıp hiç birini okutmayı başaramıyorsa, 10 numara oynayıp hiç bir rakamı tutturmama şansı yüksektir. en azından zarara girmez.
  3 ... he man in abisi cetin
 5. .
  troll yazarlardır. ilk entryi okumadan önce yazarın kim olduğuna bakarım. kafamda belli başlı listeler var, beyin bedava tabi. eğer onlardan biri yazdıysa direkt okumam sol çerçeveye tekrar kayar gözüm.
  1 -2 ... ayranlisoda
 6. .
  çok okunan bir troll yazar olmakla hiç okunmayan bir yazar arasında sadece bir fark olduğunu düşünüyorum.. her ikisinde de kayda değer bir şey olmadığından, okunmayan yazara göre çok okunan troll vakit kaybıdır.
  -1 ... goldstein
 7. .
  kendi yazdıkları şeyler, umurlarında olmayan yazardır.
  ... thejokerkamo