bugün

yazarın kendi beğenileri de yansıtabilecek olan fasilite olabilir. malum üzere , bazı entryler yazar tarafından yazılır. yazar bu entryyi cok ama cok beğenir. ''işte şimdi oldu'' der kendi kendine. beğenileceğinden emindir kendince. ama bir bakar ki , o entry yi kendisinden başka beğenen olmamıştır. ''neden beğenmediniz lan bunu?'' diyen yazar , sallamasyon bir entrysinin bir sürü oy alıp , çok beğenildiğini görünce daha da dellenir. fıttırır sanki. bu yüzden birilerinin güme gitmeden bu entryleri görmesi gerekmektedir. lakin o entryler gün geçtikçe yazanı tarafından bile unutulur... o yüzden bu fasilite yararlı olabilir sankilerim.
yazdıgı hiç bir seyin bos olmadıgını düşünen bir yazar için tüm entryleri okunasıdır, okunmalıdır.. * *
en beğenilen güzelim entryleri biricik seri eksi oy veren ibnesi tarafından suikasta kurban gitmiş yazarın keşfedilme arzusu.
- abi yazarın kendi okunması istediği entryleri diye bir bölüm olsa keşke.

+ olsun canım olsun güzelim de önce adam gibi bi tamlama kursaydın.

- nası abi

+ yazarın okunmasını istediği entryleri gibisinden

- haaa kapının kolu hesabı

+ aynen öyle

- anladım. e ben o zaman smdi gidip bi çay koyim.

+hadi canım hadi güzelim.
http://www.uludagsozluk.c...e=favori&neyapim=ekle
adresi kopyalanarak, "id=x" ibaresindeki "x" yerine girdi numarası yazılıp, tarayıcı adres satırına yapıştırılıp sayfa açılarak, "işte budur üstat" kısmına eklemek sureti ile yazarın lanse edebileği girdilerdir.

edit: sanırım bunu gerçekleştirmek şu an hala mümkün olmuyor.
-abi o değilde.
kesinlikle sözlüge eklenmesi güzel ve yararli olabilecek bir özelliktir.
(bkz: yazarın bütün entryleri)
eklenmesi söz konusu olan özelliklerden biridir.

(bkz: zall ile konustum haberler iyi)
ne kadar istese de yine de okunmayacak entryleridir. "ahha süper yazdım lan!" dedikten sonra, bir oy bile alamadan bilgisayar ekranına bakakalınacak entrylerdir. hele bir de üstüne biri ayar verdimi, dünyalar yıkılır.
bir buton kadar yakınımızda olması gereken bir özelliktir. en beğendiğiniz entryler ilk ona onuncu sıradan bile giremeyip, öylesine yazdığınız bir entry* birinci oluyorsa, orda durup düşünmek ve hatta düşündürmek gerekir. bunun en etkili yolu da kendi beğendiğiniz ilk 10 u gösterip, bakın benim daha ne entrylerim var, bu ne ki mesajı vermektir.
(bkz: merakla bekliyoruz)
yakında altına entry noları girilecek diye korkmakta olduğum başlık.
(bkz: zorla kendi yazdığını okutan yazar)
benden önce düşünüldüğünü yeni öğrendiğim öneri.
bu da başka versiyonu olsun (bkz: gurur duyduklarım)
yazarın yazdığı tüm entryler başkası tarafından okunması için yazıldığından ve bir düşünce ürünü olduğundan dolayı bir yazarın okunmasını istediği entryleri tüm entryleridir ama yine de tüm genellemeler yanlıştır.