bugün

Uyumak istiyorum.
Hatta günlerce uyumak..
denize girmek istiyorum.sahilde kuma vuran dalgaların sesını dinlemek istiyorum cok sey mı ıstıyorum?
istanbulda check in yapan ve beni reddeden kıza seni unutamadım salak diye mesaj atmak.
Bol salçalı makarna yemek.
tatili basa sarmak.
Sevgilinin dizlerin de uyumak .
uyuyabilmek .
23 saat uyumak. 1saat boş zamanım kalsın ki o zaman entry girip bolca yemek yiyeyim.
çikolatalı pasta yapıp o pastayı çıplak bir isveç kızının göbeğinde yemek. cola ile birlikte.
alıp bisikleti dağlara çayırlara bayırlara gitmek ve orada kız kankimle kamp yapıp dertleşmek.
eve gidip uyumak.
plaja gidip uyumak.
havuz kenarında uyumak.
bir hamakta uyumak.
jessica alba ile küvete girmek.
tabiiki sex ya.
Tabi ki de 100 litre bir akvaryum kurup içine piranhaları atıp keyifle izlemektir. En sevdiğim şey içinede 1-2 japon atar nasıl yendiklerini izleriz. (bkz: )katliam
Gidip sarılmak lan kokusunu içime çekmek ama nerde.
Bir mesaj atmak lan. Fakat şu An dünyanın en zor işi.
görsel
çok şey var çok. dünyalar kadar hem de. buraya yazmakla bitmez. içimde ukte kaldı ama yeterli imkanlar ve şartlar sağlandığında hayırlısıyla hepsini yavaş yavaş gerçekleştireceğim buna inanıyorum.
Sahile gidip bagira bagira şarkı söylemek. Malum temizlik yapıyoruz ah anne ah...
aponun idam sehpasına vole vurmak.
kafamı su dolu çaydanlığın içine sokup beklemek. sorun şu ki kafam sığmıyor, yoksa yapacağım.
molotof kokteyli içmek istiyorum.
tuvalete girmek. tam girecektim babam girdi. o anki hayal kırıklığı yıkılma...
buralardan kaçıp gitmek, herkesi geride bırakıp yeni bir hayata başlamak.
Büyükada'da bisiklet sürmek isterdim. hava biraz serin ama...ben sıkı giyinirdim. saçlarım rüzgara karşı koyarken hiçbir şeyi düşünmeden ada'nın sokaklarında kaybolmak isterdim.