bugün

an itibari ile yaşanan olaylardır. evet su an hiç bir gelişme yok gibi, umarız ki az sonra ustte oturan komsu kızı seksi kirmizi geceligi ile aşure filan getirir de bacak goruruz.*
klozete su doluyor.
hicbisey olmuyo. nefesimi ve kalbimin atışını bile duyuyorum o derece sessiz.
telefona bakıyorum.
Evimde sıkılıyorum yani tam bir dram yaşanıyor burda.
Akrabadayım. Üniversiteli eda beni evine çağırıyor. Ona gitmem bir saat ama halsizim. (bkz: sevişmeye üşenen erkek)
Poyraz karayel izliyorum.
yurttayım , arkadaş traş oluyor. *
Pizza yiyorum yanında koka kola içiyorum.
"Instagram'a gireyim de keşfetten karı-kız bakiyim lan" diyen arkadaşlar falan
Hanım telefonda kelimelik oynuyor. Çocuk uyudu,odasına kim taşıyacak diye gergin ve sessiz bir salağa yatışdayım.
Millet atıştan geldi, çocuklar bi metre çamurun içine gömülmüş, tankının da topunun da amına miyim, 6 milyon tl harcanmış tatbikata, adamlar bi rezidansı yaptırmadıkları için millet şu an koğuşun önünde yıkanıyor soğuk suyla...
Bitanem topu 900 dolar, dilimin tsk sı asker için 90 tl lik arızayı gidermek yerine, gerizekalı gibi boş hedeflere dakikada 16 bin tl lik mühimmat atıyor, gerizekalı rütbelilerde yukardan izliyor sıcak ısıtıcılı çadırlarından...
Meteorolojiye diye bi olaydan haberleri yokmuş gibi Yağmurun ortasında tatbikat yaptırdığı askere bide dayak atıyor pezevenk astsubay!!
Şu an o çocuk da Bulunduğum yerde ve boş boş yere BAKIYOR... Yeni gelen 1994e 4 tertip daha sakalı bıyığı çıkmamış Çocuklardan ikisi 2 saat önce nöbetten geldi ve üstlerini dahideğişmeden bu Yağmurda tipi de tekrar bomboş , sadece karşısında koyunların olduğu nöbet yerine gidebilmek için, şarjörsüz silahlarla**** bakın iyi okuyun; şarjörsüz *** silahlarla 1km uzaktaki Doldur boşalta gitmek için 30 dk yol gidiyor...
Not: aynı Doldur boşalt bidonlarından 50 metre ötemizde de var! Ayrıca 30 dk Doldur 30 dk da boşalt da zaman geçiyor, 2 saat de nöbet... 15 dakikada giyinmek için erken kalkıyorlar 2 saatlik nöbet oluyor 3 saat. 15 dakika... Bulunduğumuz bu sikindirik rum ahırlarında şu an ve her gece Yaşananlar bunlardır, kayıtlara geçilsin!!!
Delice firlatilan kumanda ve televizyona carpis efekti. Sonrasinda aglama krizi ve mal gibi oturuş.
Etraf karlı ve hava soğuk.
odamda oturdum önümdeki ders kitaplarıyla bakışıyorum. içeriden babamın izlediği spor programının sesi geliyo kısacası burası çok sıkıcı sözlük.
narkotik şube polis aramasıdır. Telefonun içine bakanınıda ilk defa görüyorum açıkcası.
nevruz. kaldırım taşlarına son kez bakıyorum yarın yok olacaklar.
Burada derin bir sessizlik var. Kan atışını bile duyabilirsin.
Gün batımına karşı, keçi burcunda kaçak çay ve tütün seremonisi...

(bkz: Diyarbakır)
sayın birand burada acayip şeyler oluyor.

az önce yanımdan bir scut füzesi geçti.

siz yayında kalın,

ben bir bakıp geliyorum.
1 kişi film izliyor
1 kişi telefonla oynuyor
2 kişi ikinci el arabalara bakıyor (araba alacakları falan da yok)
1 kişi daha telefonla oynuyormuş. hımına koyım ben bu telefonları icat edenin.
dışarıda beynimi iğfal eden taş kıran kato var .
arka tarafta binaya mantolama yapan kürt var .demin çocuğuna bağırıyordu '' medeniyet görmedinmi kıro ''diye .şaşırdım kaldım .
saat 17:00 olsa da gitsek diye bekliyor herkes.
Yazarların şu an yaşadıkları olaylardır.
Binanın önündeki gölgede bank var ona oturmuş ayaklarımı arabanın arkasına uzatmışım. Hava esiyor. Üçüncü kata kadar uzayan kavak ağacının dallarını yapraklarını dinliyorum. Şimdi sağ tarafımdan bir tavuk sesi geliyor. Dişi bir kedi sol yanımdan geçti. Arabalar olmasa güzel, sessiz aslında. Her iki yanımda hurma ve portakal ağaçları var. Kapının önünde gül vs çiçekler var. Üşenmesem foto atardım ama huyum kurusun. Evet.
Çekirgeler şiki şiki yapıyor, bir adet meyve sineği, biz karadenizlilerin deyişiyle çuncurita, telefonun ışığına geliyor, içerden yeğenimle ablamın bir şey açmak üzerine geçen diyaloğunun sesleri geliyor. Çok tatlı konuşuyor kerata.