bugün

Şişman başlığıyla ilgili:
iradesi olmayan insanlarda olan durumdur.Dedim..
Ne kadar şişman varsa hepsi eksilemiş kardaş.
evin önündeki kanalizasyondan banyodan su geliyor yağmur yağınca. yağmur başkaları için romantizm bizim için işkence oluyor . bir dahaki seçimlerde elbet oy istersiniz...
Benim hicbir sekilde kufurlu bir entryim yokken silik yedigim halde her gun sol framede cinsel icerikli sapiklar neden turuyorlar acaba ?
Şu sunum ödevini keşke almasaydım.
uyuyamama sorunsalı...
her sabah işe gitmek. genel olarak işe gitmek.
Mide ağrısı.
Dini görüşünü sözlükte yaymaya çalışanlar var. Ne bileyim ateistliği falan yaymaya çalışıyor herif.
Saçma .
Sözlük lan bu.
içinde bilgi olur .
Birini kendi safına çekmeye çalışan birileri olmaz.
Uykusuzluk.
yazarları yaka silktiren dertlerdir. benim için üst katımda kalanlardır. sayelerinde uyku uyuyamaz oldum. sürekli bi mobilya sürükleme sesi, olmadı bi şey düşürme, top sektirme.. hayır anlamıyorum da, küçücük odalarda kalıyoruz, sabaha kadar gürültü yapmayı nasıl beceriyorsun ? bi emin olsam gürültünün kimden geldiğinden ıslak odunla dövücem, hayattan soğuttular, psikolojimi bozdular.. kulak tıkaçlarını orta kulağıma kadar sokuyorum, yine de kâr etmiyor. daha n'apim bilmiyorum..
Yan apartmana koyacak başka isim mi kalmadı da eski sevgilimin adını koydunuz? Her gün oradan geçiyor olmasam görmem, sorun olmaz ama her gün o ismi görüyorum. Tamam çocuğu unuttum diyorum tam yola çıkıyorum kafamı bir çeviriyorum .... Apartmanı. Apartmanı bile beni buluyor.