bugün

ee haliyle (bkz: liseli detected).

edit: başlık başa.
(bkz: odtü)
üniversiteye gelip yıllarca bölüm değiştirmeye çalışmaktansa en mantıklısını yapıp siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler bölümüne gitmektir.
bilgisayar mı elektrik elektronik mi sorunsalının çok yaşandığı tercihlerdir.

(bkz: elektrik elektronik ve bilgisayar mühendisliği)
psikolojiden yana olmuştur. yazar şimdilik mutludur.
sosyoloji okumaktadır. "iyi ki yapmışım" adlı nil şarkısı bu tercihe uygundur.
maliye okumaktadır pekte mutlu değildir.
(bkz: okul öncesi öğretmenliği) okumaktadır ve tam da final dönemindedir fena isyandadır.
iTÜ işletme mühendisliği veya kaynak ayarlanabilirse iTÜ endüstri mühendisliği suny programı.
radyo sinema televizyon.
(bkz: ingiliz dili ve edebiyatı) okumaktadır. iyidir iyi, çok iyi.
Ankara Üniversitesi Hukuk Fakültesi olacak kısmetse.
ortadoğu teknik üniversitesi - genetik mühendisliği

şaka şaka

bildiğin açık öğretim fakültesi bildiğin adalet meslek yüksek okulu.
olsun da neresi olursa olsun demeyin. ama biliyorum diceksiniz. pişman oluceksiniz.
(bkz: turizm işletmeciliği)
boğaziçi tabiki de para için tercih mi yapılır bursu zaten her türlü bulursun cevabı verilesi sorudur.
siyaset bilimi ve uluslararası ilişkiler ve dumlupınar üniversitesi, (bkz: istediğin bölüm mü istediğin üniversitemi)
Hiç şikayet etmedim daha. (Türk Dili ve Edebiyatı)
şimdi bana kaybolan yıllarımı verseler 'sosyoloji' olurdu benim tercihim. ne güzel olurdu, düşünsene bi... heyecanlandım bak şimdi.
Orda ingilizce öğretmenliği vardır uzakta, işte o bölümden uzak durun.
psikoloji isteyip uluslararasını kazanıp okumak da bir tercihdir. (uluslar bitince ikinci üniversitede istenilen bölüm okunacaktır.) (özel lan özel kazanabilecek olsam daha önce kazanır giderdim değil mi?)

tek eksiğim:para. şimdilik yani.
denizcilik işletmeleri yönetimi bölümü.
gece gece hatırlatmayın amnskym, tam da final gecesi. *
3 yıldır girmediğim ve girmeyeceğim sınavı kazanamayıp seçemeyeceğim bölüm tercihidir.

not: Evet giderim sınav sistemine alayının amk.Ösym'nin haddine mi beni sınava alıp seviyemi ölçmek.Götler önce adam gibi sınav yapmayı öğrensinler...
bende odtü tıp ve boğaziçi bilgisayar toz alma bölümü arasında kalmıştım. ama son anda itü kantin işletme yazdım. mutluyum.
güncel Önemli Başlıklar