bugün

yeni araba almak isteyenlere, tecrübeli, bu işten anlayan kişilerin önerebileceği markalardır.
(bkz: hyundai anketör tdi)* * *
murat 131.
ferrari lamborghini maserati bugatti aston martin koenigsegg pagani bentley *
biraz küfür gibi olacak ama:
(bkz: lamborghini gallardo lp 550 2 valentino balboni)
(bkz: lotus)

hızı çok iyi. kullanımı çok rahat ve kolay. ayrıca çok da şık. en azından shift te böyle. gerçek hayatta bir tane bile görmedim ya kendisinden.
(bkz: fiat bis)
(bkz: volkswagen)
audi a1 tfsi 122 hp 200 nm.
marka demişsin ama ben modelde önericem sana
mercedes sls amg
audi r8
bmw m6
mini cooper. * *
maddi duruma göre değişir. volkswagen,peugeot,renault hatta audi vesaire bile elenebilir bir yerde. bentley, rolls royce bunlar da araba markası sonuçta.* şaka bir yana düşündüğüm maddi aralıklar ve düşündüğüm yaş grubu ise ;
(bkz: peugeot 308)
(bkz: seat leon)
(bkz: alfa romeo giulietta)
az biraz para varsa ;
(bkz: peugeot rcz)*
önerdiğine göre para var denilesi durumdur.*****
(bkz: mercedes clk gtr) *
-otomatik hyundai getz yada reno clio.
eğer olur da uygun paranız olursa ford tourneo connect iyi bir araçtır. hem yakıt olarak hem de fiyat olarak normal bir ailenin alacağı güzel araçtır. 2011 model full, 110 beygirlikleri bile şu an 30-33 milyar arasında değişmektedir. yok eğer param ver iyi bir şey istiyorum diyorsanız da volkswagen jetta var. 2011 model 1.4 tsi çok iyi gider. hem bu modelde jetta da az yakan bir modeldir. tercih sizin.
peugeot 206+.
lamborghini öneriyom. alacan he mi?
elimde olsa bu arabayla evlenicem lan okadar taktım...

- audi a5 (bkz: http://www.iyi-resimler.c...2ab00c93f0f069c152d12c874)
gözden çıkarılan miktara göre bu öneriler değişir. altmış bin tl verilip bir opel insignia alınabilir kanımca.
çok pahalı ama opel meriva 2011 enjoy.
(bkz: bugatti veyron)
(bkz: dacia logan)

cebinize hangisi uyuyorsa alın işte. arada tonla markanın milyon modeli var. bakın keyfinize. sözlükleri okuyarak karar vermeyin alacağınız araca.
arabayı test sürüşü için aldığında deposunu tamamen benzin doldurmasını ve sonra kaç para tuttuğuna bakması gereken kişi.
alman, japon ve ya amerikan arabası olması yeterli... bunlar arabadır diğerleriyse 4 tekerlikli herhangi bir araç.
(bkz: volkswagen scirocco)
güncel Önemli Başlıklar